Jak zacząć grać w pokera w internecie? Betgames STS online

Betgames STS to, między innymi, legalny poker online. Już teraz każdy może przekonać się, jak rozpocząć granie w internecie w najpopularniejszą grę karcianą na świecie!

Jak zacząć grać w pokera w internecie? Betgames STS online
Jak zacząć grać w pokera w internecie? Betgames STS online

Poker w STS – takie same zasady, a legalność zupełnie inna!

Trudno było zakładać, że poker online w internecie nie będzie bił rekordów popularności, gdy już tylko stanie się legalny w naszym kraju. Owszem, cały czas nie są to standardowe rozgrywki Texas Holdem, ale zasady gry w pokera u bukmachera wyglądają niemal identycznie!

Jeżeli chcemy obstawiać karty przez internet, potrzebne jest nam do tego tylko i wyłącznie darmowe konto typerskie. Można założyć je zupełnie bez opłat na stronie internetowej www.STS.pl.

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Jak grać w pokera w STS?

A co należy zrobić następnie? Poniżej prezentujemy instrukcję, która doskonale pokazuje to, jak rozpocząć grać w pokera w STS. To tylko trzy punkty, ale prawdopodobnie dla niektórych to coś naprawdę istotnego!

Krok 1 – Bez tego kroku ani rusz! Jeżeli chcemy grać w pokera, musimy zalogować się na konto na www.STS.pl. Kiedy już to zrobimy, powinniśmy zainteresować się zakładką „Betgames”. Można znaleźć ją na górze strony.

STS poker online. Jak grać? Krok 1
STS poker online. Jak grać? Krok 1

Krok 2 – Następny punkt to wybranie gry. Betgames to Wojna, Poker oraz Bakarat. Każda z rozgrywek ma swoje wady i zalety, zwolenników i przeciwników.

STS poker online. Jak grać? Krok 2
STS poker online. Jak grać? Krok 2

Krok 3 – Pora na właściwą rozgrywkę! Można stawiać na to, który stos kart wygra albo postawić jaki układ zwycięży w danym rozdaniu. Kursy są spore, a co za tym idzie – potencjalne wygrane – ogromne!

STS poker online. Jak grać? Krok 3
STS poker online. Jak grać? Krok 3

Poker przez internet. Obstawianie kart online

Granie w pokera w STS możliwe jest także w aplikacji mobilnej. To wygodne rozwiązanie, gdyż można dzięki niemu obstawiać nawet, gdy się jest daleko poza domem.

Wszystko odbywa się jak najbardziej legalnie, gdyż nie chodzi tutaj o to, by grać z innymi, a stawiać na to, jaki układ zwycięży. Trochę jest więc tak jak z wyścigami koni, psów czy innych zwierząt.

Czy wkrótce legalny poker pojawi się też u innych bukmacherów? Nie jest to wykluczone – czas pokaże! :)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
550 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD550
close-image
Close