Jak zacząć grać u bukmachera Fortuna?

Fortuna jest jednym z najbardziej rozpoznawalnym bukmacherów w Polsce. Istnieje na rynku już na tyle długo (od 1996 roku) i posiada tak wyrazistą identyfikację wizualną, że kojarzy go każdy – czy to z Internetu, czy to z jego rozsianych po całym kraju punktów stacjonarnych. Nie każdy jednak miał już okazję skorzystać z jego oferty. W tym poradniku opiszemy, jak się w tym wszystkim odnaleźć i jak dokonać swojego pierwszego zakładu z jak największymi szansami na powodzenie.

Jak zacząć grać u bukmachera Fortuna?
Jak zacząć grać u bukmachera Fortuna?

Fortuna – pierwsze kroki

Jednym z największych plusów Fortuny jest transparentność jego oferty, w której odnaleźć się może każdy, nawet najbardziej początkujący i najmniej zapoznany z całą branżą użytkownik. Aby więc rozpocząć obstawianie:

Udajmy się do punktu stacjonarnego Fortuny (w tym przypadku pracownik przeprowadzi nas przez cały proces) lub wejdźmy na jej stronę Internetową.

Na stronie www.eFortuna.pl wypełnijmy formularz rejestracyjny – koniecznie zaznaczmy chęć otrzymania bonusów powitalnych (jest ona zaznaczona domyślnie, więc po prostu nie zmieniajmy tego ustawienia).

fortuna freebet za darmo
fortuna freebet za darmo

Dokonujemy pierwszej wpłaty, najlepiej jak największej, aby najbardziej wykorzystać bonus powitalny – wpłacając 1000 złotych wyciągniemy z niego najwięcej, dostając drugie 1000 złotych na konto bonusowe (po spełnieniu określonych warunków).

Obstawiamy korzystając z konta tymczasowego, pamiętając, że działa ono maksymalnie 28 dni – po tym czasie konieczne będzie jego aktywowanie poprzez przesłanie skanu dokumentu tożsamości obsłudze Fortuny.

Jak grać i co obstawiać na samym początku?

Główna zasada obstawiania, wpajana każdemu z nowych graczy, głosi, że nie należy obstawiać za cały posiadany przez siebie budżet. Jest to prawdą, jednak w Fortunie pierwszy zakład warto postawić wydając na niego 114 złotych. Wszystko za sprawą tego, że bukmacher ten, w ramach „bezpiecznego pierwszego zakładu” zwróci nam za taki zakład równo 100 złotych (promocja tyczy się również niższego pierwszego zakładu, choć wtedy Fortuna zwróci adekwatnie mniej).

Zaczynając swoją przygodę z obstawianiem w Fortunie warto skupić się na dyscyplinie, którą znamy i lubimy – u bukmachera tego mamy dostęp do niemal wszystkich sportów, więc jest z czego wybierać. Bardzo fajnie byłoby rozpocząć od zakładów LIVE, które pozwalają na szybką naukę obstawiania z ekspresowymi rozwiązaniami kuponów oraz wymagającą naszych szybkich reakcji formułą. Jeżeli z kolei jesteśmy niecierpliwi i nie chcemy czekać na dzień meczu rzeczywistego, wirtualne sporty, w których rozgrywki toczą się co kilkanaście minut mogą być opcją dla nas. Choć są w pełni symulowane, gwarantują ten sam poziom emocji.

Fortuna obstawianie na żywo
Fortuna obstawianie na żywo

Pamiętajmy o tym, by:

  • grać z rozwagą – tyczy się to zarówno stawek, jak i samych spotkań, o których warto wiedzieć jak najwięcej; rozsądnie dysponujmy własnym budżetem!
  • korzystać z bonusów (Fortuna kod promocyjny BETONLINE jest cały czas aktywny!)- Fortuna oferuje ich sporo, a za ich pośrednictwem możemy pozyskać środki na darmową grę – przydatne w czasie nauki obstawiania;
  • zaczynać od pojedynczych zakładów – kupony z większą ilością zdarzeń pozwalają na zarobienie większych pieniędzy, ale wymagają od nas poprawnego obstawienia kilku zdarzeń, a nie jednego – to bardziej ryzykowne!
  • zapisać się do programu lojalnościowego – Fortuna oferuje program, w ramach którego zdobywamy punkty za każde 2 złote wydane na zakłady. Uczestnictwo w nim jest darmowe i pozwala nam wymieniać punkty chociażby na darmowe zakłady czy dodatkowe bonusy. Te są bardzo przydatne, na każdym etapie typerskiego zaawansowania.
fortuna kod promocyjny

Strefa Typera w Fortunie pomoże najbardziej początkującym

Jeżeli nie chcemy ryzykować utraty pieniędzy, dokładnie przygotujmy się do każdego spotkania. Pomoże nam w tym Strefa Typera w Fortunie, będąca swoistym forum dyskusyjnym obracającym się wokół tematyki bukmacherskiej. Na jego łamach można nie tylko rozmawiać na dowolne tematy, ale też zamieszczać swoje kupony do analizy i przeglądać kupony (zwycięskie, przegrane lub jeszcze nierozwiązane) innych typerów. Jak głosi popularne stwierdzenie, najlepiej uczyć się na błędach innych, a analizy dokonywane przez użytkowników usługi są w stanie dać nam wgląd w to, jak to wszystko wygląda.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button