200 PLN dla klientów Superbet w każdy wtorek!

Każda osoba zarejestrowana u legalnego bukmachera Superbet może we wtorek odebrać nawet 200 PLN bonusu. To wszystko w ramach regularnej oferty specjalnej dla typerów.

200 PLN dla klientów Superbet w każdy wtorek!
200 PLN dla klientów Superbet w każdy wtorek!

Specjalna premia dla ekspertów od AKO

Typerzy dzielą się na tych, którzy lubią grać przede wszystkim kupony pojedyncze oraz tych, co opierają swoją działalność na stawianiu zakładów AKO, czyli tak zwanych „taśm”. To właśnie ci ostatni powinni być najbardziej zadowoleni z tego, co jest dostępne na stronie www.Superbet.pl w każdy wtorek.

W jaki sposób można zdobyć u bukmachera Superbet bonus i co dokładnie należy zrobić, by zjawił się on na naszym koncie? Właśnie w tym materiale każdy typer będzie mógł znaleźć odpowiedź na te oraz podobne pytania. Oczywiście, mówimy tutaj o promocji, która jest w stu procentach bezpieczna i legalna w naszym kraju – nie ma obawy o łamanie przepisów!

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Wtorkowy bonus od Superbet. Nawet 200 PLN dla każdego!

Dosłownie każdy zarejestrowany w Superbet może skorzystać z opisywanej oferty specjalnej i tym samym zgarnąć nawet 200 PLN bonusu. Wartość premii zależy od tego, za ile łącznie postawimy kupony AKO we wtorek objęty promocją. Do zgarnięcia jest od 15 do nawet 30%, a maksymalna kwota to wspomniane już 200 PLN.

Jaki bonus można otrzymać i za co konkretnie? Oto szczegóły:

  • Zagranie kuponów AKO za 50 – 199 PLN = 15% bonusu specjalnego
  • Zagranie kuponów AKO za 200 – 299 PLN = 20% bonusu
  • Zagranie kuponów AKO za 300 – 499 PLN = 25% bonusu
  • Zagranie kuponów za 500 PLN i więcej = 30% bonusu aż do 200 PLN!
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Kwota bonusu obliczana jest na podstawie stawki netto, a więc już po odjęciu 12% podatku. Przykładowo: postawione 100 złotych to 88 zł netto.

Superbet przelewa dodatkowe środki w ciągu 48 godzin od zakończenia okresu objętego akcją promocyjną. Oznacza to, iż najpóźniej premii można spodziewać się w czwartek późnym wieczorem.

Promocje bukmacherskie Superbet
Promocje bukmacherskie Superbet

Tydzień grania bez ryzyka+ 84 PLN ekstra. Jak zdobyć?

Każdy, kto jeszcze nie miał okazji grać u bukmachera Superbet, ma możliwość, by to zmienić. Nieprawdą jest, że marka ta działa tylko na rynku stacjonarnym (w końcu coraz mniej osób „bawi” korzystanie z funkcji Sprawdź Kupon itp.) – można w niej stawiać zakłady również za pośrednictwem sieci. Aktualna oferta jest dostępna na www.Superbet.pl, a także w dedykowanej aplikacji mobilnej.

Aby zostać klientem bukmachera Superbet, wystarczy wypełnienie krótkiego formularza online. Znajdziemy go na oficjalnej stronie marki. Nie trzeba natychmiastowo weryfikować danych, dzięki czemu niezbędne formalności trwają raptem kilka chwil.

A co na dobry początek? Każdy nowo zarejestrowany ma do zgarnięcia 50 PLN przy pierwszej wpłacie i 34 PLN jako freebet, jeśli zarejestruje się klikając ten adres: www.Superbet.pl. Dodatkową premią jest możliwość grania przez tydzień bez ryzyka. Do otrzymania jest zwrot od przegranych nawet w wysokości 500 PLN!


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button