Legalny bukmacher Superbet. Bonus powitalny + oferta

Co ma dla swoich graczy legalny bukmacher Superbet? Sprawdzamy bonus powitalny i to, co zawiera aktualna oferta na ten rok!

Legalny bukmacher Superbet. Bonus powitalny + oferta
Legalny bukmacher Superbet. Bonus powitalny + oferta

Superbet jest stosunkowo nowym bukmacherem na rynku polskim. Firma ta otrzymała niedawno licencję od Ministerstwa Finansów na poczet prowadzenia zakładów wzajemnych. Niemniej jednak pomimo niewielkiego doświadczenia, całkiem nieźle radzi sobie pośród licznej konkurencji. W poniższym artykule, postaramy się przybliżyć kwestię rejestracji u tego buka, dostępne metody płatności, jak i ofertę zakładów. 

Superbet rejestracja. Jaki bonus powitalny?

Jeżeli nowy gracz postanowi rozpocząć własną przygodę z typowaniem zakładów bukmacherskich w internecie, musi mieć na uwadze, iż wymagane jest założenie konta dla użytkownika. Każdy spośród legalnie funkcjonujących bukmacherów, który otrzymał pozwolenie od Ministerstwa Finansów podkreśla często, iż bez rejestracji, nie będzie możliwości skorzystania z jego usług w internecie. Wielu rodzimych typerów wie, iż branie udziału w nielegalnych hazardowych grach, jest zabronione na terenie Polski, zaś złamanie przytoczonego prawa, grozi bardzo poważnymi prawnymi konsekwencjami. Dlatego typerzy z naszego kraju chcąc skorzystać z legalnie zorganizowanej rozrywki związanej z zakładami bukmacherskimi w internecie, muszą mieć w posiadaniu własne konta. Jak będzie wyglądać rejestracja nowego gracza w wypadku przedsiębiorstwa Superbet? Warto to sprawdzić już teraz. 

fortuna freebet za darmo
fortuna freebet za darmo

Na samym początku powinniśmy podkreślić, iż przejście poprzez całość procesu rejestracyjnego, zajmuje naprawdę niewiele czasu. Niezwykle przydatnym rozwiązaniem od buka Superbet, jest dostępność tak zwanego tymczasowego konta gracza. Dzięki czemu klienci mają szansę przez wybrany okres sprawdzać wszelkie funkcjonalności strony internetowej bez podawania wszelkich danych szczegółowych. Czas ważności tego typu konta w wypadku bukmacherskiej firmy Superbet, wynosi 90 dni. Należy także podkreślić, iż ma ono swoje ograniczenia. Dopóki gracz nie podda weryfikacji własnego konta, nie zyska on możliwości wypłacenia ewentualnej wygranej. Wpłacać pieniądze można, jednakże wypłacanie ich nie jest możliwie do chwili pełnego zarejestrowania. 

Jak więc możemy dokonać pełnej rejestracji konta gracza? Nie jest to wcale trudne. Wystarczy, iż wypełnimy formularz, w którym podany własne imię, nazwisko, numer telefonu, adres mailowy, jak również dany związane z miejscem naszego zamieszkania. Niezbędny będzie także numer PESEL, numer bankowego rachunku, na który zostaną wysłane środki z ewentualnej wygranej w zakładach. Ostatnia, a zarazem najważniejsza kwestia to przesłanie firmie bukmacherskiej Superbet, skanu wlanego dowodu tożsamości, czyli na przykład dowodu osobistego. Przedsiębiorstwo Superbet, zastrzega sobie także prawo do poproszenia o następny skan dokumentu, jeżeli nie będzie mógł wykonać weryfikacji dzięki wcześniej przesłanemu. Sama weryfikacja trwa maksymalnie do 48 godzin, zatem po tym czasie typer będzie już mógł korzystać w pełni z usług oferowanych przez tego buka. 

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Dla wszystkich nowych graczy, którzy założą konto na www.Superbet.pl, przygotowano specjalne prezenty na start. Aktualnie Superbet bonus powitalny oferuje:

  • 50 PLN na start
  • 34 PLN jako specjalny freebet
  • 500 PLN w ramach zwrotu w trakcie tygodnia bez ryzyka!

Superbet – jakie metody płatności oferuje? 

Poszukując właściwej dla nas oferty od bukmachera, jako gracze powinniśmy zwracać uwagę na wiele kwestii. Kolejną o której warto będzie wspomnieć, są dostępne w Superbet metody płatności. Typerzy bez problemu mówią o tym, iż najlepsza opcja to przynajmniej kilka metod płatności. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż w wypadku typowania zakładów bukmacherskich, szybkie przesyłanie środków finansowych stanowi podstawę i każdy buk powinien na to pozwalać. W końcu,nim szybciej pieniądze będą w depozycie, tym szybciej gracz będzie miał możliwość obstawiania. Jak zatem prezentują się sposoby wpłacania, jak i wypłacania pieniędzy w wypadku buka Superbet? Sprawdzimy to poniżej. 

Trzeba zdecydowanie podkreślić, iż obecnie nie istnieje nazbyt wiele opcji celem zarządzania własnymi finansami, jednakże nie wygląda to aż tak bardzo źle. Ważne jest to, iż udostępnione u buka Superbet, są te najbardziej popularne, czyli najczęściej stosowane przez graczy. Zasilenie konta typera, może niewątpliwie odbywać się przy pomocy gotówki, która zostanie wpłacona w punkcie stacjonarnym na terenie Polski. Poza tym dostępny jest również, zyskując na popularności, tym bardziej w wypadku użytkowników mobilnych urządzeń Blik. Ponadto skorzystać można z takich platform, jak Neteller czy Tpay. Możliwe będzie także wykonanie klasycznego transferu bankowego. Nie można też zapomnieć o wpłacaniu środków przy pomocy kart płatniczych MasterCard czy Visa. Na pewno w związku z upływających czasem, pojawiać się będą kolejne metody na transferowanie środków, jednakże jak dotąd i tak nie prezentuje się to aż tak źle. 

Promocje bukmacherskie Superbet
Promocje bukmacherskie Superbet

Superbet – aktualna oferta zakładów

Kolejną ważną kwestią, która ma wpływ na wybranie przez typerów konkretnego buka, będzie dostępność zakładów. Gracze nie będą zadowoleni z kilku dyscyplin, ponieważ chcą mieć w każdym dniu ich jak największy wybór. Potrzebne są im różne alternatywy, dzięki temu za każdym razem, jeśli znudzi się im typowanie jednej sportowej dyscypliny, będą mogli swobodnie zasięgnąć więcej wiedzy o następnych i tam ulokować własne środki. Musimy jednakże mieć na uwadze, żeby trzymać się odpowiedzialnego grania. Jest to niezwykle istotne i pomocne w unikaniu wszelakich problemów, które wiążą się bezpośrednio z uzależnieniem od hazardowych gier. Trzeba zawsze mieć na uwadze, iż bukmacherskie zakłady są przede wszystkim formą rozrywki. I jak to w wypadku rozrywki bywa, niezbędne staje się zachowanie pewnego umiaru. Bez tego możemy mieć pewne problemy. 

Wracając jednakże do oferty na zakłady bukmacherskie, zarówno te zawierane on-line, jak i w punktach stacjonarnych, mamy do czynienia z taką samą ich ilością. Zakłady internetowe, nie różnią się zbytnio od oferty, która udostępniona została przez firmy należące do konkurencji. Nikt nie powinien być zaskoczony faktem, iż najbardziej popularną dyscypliną, jest niewątpliwie piłka nożna. Rozgrywki w zakresie tego sportu, cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego Superbet chce dostarczać jak największą ilość zakładów właśnie z tejże dyscypliny. Niemniej jednak zdecydowanie piłka nożna, nie jest jedyną dyscypliną sportową, którą znajdziemy w ofercie buka pochodzącego z Rumunii. 

Poza rozgrywkami piłkarskimi, możemy także obstawiać zakłady na tenis, która cieszy się tak samo sporym zainteresowaniem wśród obstawiających w Polsce. Ponadto znajdziemy także koszykówkę, hokej na lodzie, siatkówkę czy też piłkę ręczną. Wszelkie najbardziej istotne mecze, jak mistrzostwa, które przygotowywane są w ramach najbardziej popularnych sportowych dyscyplin, znajdują się w ofercie na zakłady bukmacherskie u buka Superbet. Opinie na temat zakładów Superbet, są bardzo dobre i na pewno powinien nas cieszyć fakt, iż przedsiębiorstwo to stara się ciągle rozwijać. Korzystając jednakże z oferty, musimy jednakże grać bardzo odpowiedzialnie i pakietach, iż zakłady bukmacherskie musimy traktować tylko jako formę rozrywki, nie zaś metodę na zarobienie dodatkowej gotówki. Bez uwagi na to, czy chodzimy do stacjonarnych punktów, czy też obstawiamy zakłady za pośrednictwem strony internetowej. 


Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button