20 PLN bez ryzyka w STS Betgames

Każdy może teraz wypróbować Betgames w STS, a to wszystko bez jakiegokolwiek ryzyka. W razie przegranej bukmacher zwraca do 20 PLN!

20 PLN bez ryzyka w STS Betgames
20 PLN bez ryzyka w STS Betgames

Bezpieczne 20 PLN w Betgames

Oferta specjalna obowiązuje tylko i wyłącznie w przypadku zakładów bukmacherskich na karty. Są to tak zwane Betgames, które można obstawiać na oficjalnej stronie STS.

Bukmacher pozwala na grę w pokera, wojnę oraz bakarata. Kwota bonusu zależy od tego, za ile gracz postawi kupon. Maksymalny zwrot to 20 PLN.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Do oferty kwalifikują się wszystkie kupony AKO oraz SOLO. Jeden gracz może dostać tylko jeden zwrot – zawsze w formie jednorazowej, a nie podzielonej na kilka mniejszych części.

STS obstawianie bez ryzyka

Nie ma znaczenia czy w kuponie nie udało się trafić jednego, dwóch czy kilku typów. STS przyznaje zwrot automatycznie wszystkim kwalifikującym się do promocji.

Czy karty online na pieniądze w STS są legalne? Jak najbardziej, a to wszystko dlatego, iż mowa tutaj o zakładach bukmacherskich na karty, a nie graniu w nie w sposób bezpośredni.

Brak konta w STS? Można to zmienić w każdej dogodnej dla siebie chwili. Aktualny kod promocyjny u bukmachera to „BETONLINE„. Nowi gracze mogą otrzymać na dobry początek 29 PLN bonus bez depozytu oraz do 1200 PLN za pierwszą wpłatę!

Szukasz innych promocji? W naszym portalu zawsze aktualne dane o bonusach i nie tylko! Zapisz się do powiadomień, by być na bieżąco! :)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button