Betclic bonus 510 zł! Specjalny cashback dla wymagających!

Kto należy do wymagających, na pewno nie zadowala się standardowym bonusem od bukmachera. I właśnie dla takich osób przygotowano premię 510 złotych w Betclic Polska!

Betclic bonus 510 zł! Specjalny cashback dla wymagających!
Betclic bonus 510 zł! Specjalny cashback dla wymagających!

Betclic bonus VIP

Betclic kod promocyjny VIP brzmi „KOD510” – musi być podany przy zakładaniu konta, by skorzystać z wyjątkowej oferty na cashback!

Jeżeli typer nie wpisze kodu promocyjnego, nie będzie miał takiej możliwości w późniejszym czasie. Cashback dotyczy tylko pierwszego kuponu, a więc warto zacząć obstawianie u bukmachera jak najmocniejszym akcentem!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jaki kod promocyjny podać w Betclic?

W razie przegranej dostaje się pełny zwrot postawionych pieniędzy. Tutaj nie ma nic skomplikowanego: gramy za 200 złotych i dostajemy 200, gdy nie uda nam się wygrać! Postawimy 510 zł i tyle otrzymamy, kiedy coś nie pójdzie po naszej myśli.

Bonus Betclic z tego wpisu nie jest dostępny w standardowej ofercie. Wchodząc na portal bukmachera w tradycyjny sposób, nie otrzymasz aż tak wysokiej premii!

Dlaczego tak się dzieje? Nasz portal odwiedza wielu graczy, a więc mamy szansę wynegocjować dla nich specjalne warunki! Właśnie stąd nasz „KOD510„, który dostępny jest dla wymagających!

Do kiedy trwa promocja? Jest ona limitowana i ograniczona czasowo, ale nigdy nie wiadomo, jak długo potrwa. Zasada jest jedna: nigdy nie warto zbyt długo zwlekać z odbiorem premii na start!

Co można postawić w pierwszym kuponie w Betclic? Tutaj jest pełna dowolność – wszystko zależy od tego, co preferuje gracz – piłka nożna, koszykówka, siatkówka. Możliwości jest naprawdę wiele!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button