Noblebet daje 1650 złotych przy rejestracji. O co chodzi?

Czy prawdą jest, że Noblebet daje przy rejestracji 1650 złotych? Postanowiliśmy odpowiedzieć na to pytanie raz na zawsze i jednocześnie pomóc początkującym typerom w wybraniu dogodnej dla nich oferty.

Noblebet daje 1650 złotych przy rejestracji. O co chodzi?
Noblebet daje 1650 złotych przy rejestracji. O co chodzi?

Bonus Noblebet. Premia na start

W sieci można od pewnego czasu przeczytać wystawione marce Noblebet opinie. Sami gracze długo czekali na premierę tego bukmachera, dlatego nic dziwnego, że szybko wzięli się za jego ocenianie.

Na podsumowanie przyjdzie jeszcze pora, kiedy bukmacher rozpocznie na dobre swoją działalność i nieco rozwinie skrzydła. Dzisiaj właśnie dlatego zajmiemy się przede wszystkim bonusem powitalnym.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Rejestracja na Noblebet.pl – ile można dostać?

Prawdą jest, że bonus powitalny Noblebet to nawet 1650 złotych na dobry początek. Obalamy jednak mit, że kasę tę dostaje się ZA DARMO – absolutnie nie jest to prawda!

Oczywiście, bonus ląduje na koncie gracza po spełnieniu pewnych warunków, ale żeby go zdobyć – trzeba najpierw dokonać wpłaty. To zrozumiałe, jednak prawdopodobnie nie dla początkujących.

Nowi gracze Noblebet mogą otrzymać premie za trzy pierwsze wpłaty na konto typerskie:

  • 100% do 800 złotych przy I przelewie
  • 50% do 800 złotych przy II przelewie
  • 50 złotych na Wirtualne Sporty przy III przelewie

Jak nietrudno policzyć, kwota premii na dobry początek obstawiania może wynieść nawet 1650 złotych ekstra. I teraz to, co bardzo ważne – poza samym bonusem gracz ma do dyspozycji też pieniądze, które sam zdeponował!

Jak rozwinie się sytuacja? Czy Noblebet ma szansę pokonać takich liderów w branży jak STS bez depozytu i tym podobnych? Jeszcze za wcześnie, by wyrokować, ale aż takiego sukcesu byśmy się tu nie spodziewali!


Polski Bukmacher Sp. z o.o. zezwolenie z dnia 3 stycznia 2019 r. nr PS4.6831.28.2017.  Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button