Zakłady online na KSW 50. Typy ekspertów, kursy, kto wygra?

Im bliżej gali KSW 50, tym większe zainteresowanie tym, kto wygra i kto występuje. Sprawdzamy typy ekspertów i weryfikujemy najlepsze zakłady online na to wydarzenie!

Zakłady online na KSW 50. Typy ekspertów, kursy, kto wygra?
Zakłady online na KSW 50. Typy ekspertów, kursy, kto wygra?

KSW 50 zakłady bukmacherskie

Do gali KSW 50 coraz mniej czasu. Event zaplanowany jest na 14 września. Początek ma mieć miejsce o godzinie 19. Lokalnie będzie 60 minut wcześniej, gdyż tym razem Konfrontacja Sztuk Walki odbędzie się na Wembley w Londynie.

Typy ekspertów doskonale pokazują, kto ma największe szanse na sukces w stolicy Wielkiej Brytanii. Najmniejsze prawdopodobieństwo na powodzenie jest w przypadku rywali Damiana Janikowskiego oraz Tomasza Narkuna.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Zakłady online KSW 50 dostępne są u każdego legalnego bukmachera dostępnego w naszym kraju. Oficjalnym bukiem imprezy jest STS, a więc to w nim teoretycznie powinno być najwięcej do zaoferowania.

KSW 50 freebet bez depozytu

W chwili obecnej każdy nowy gracz może w STS odebrać freebet na galę KSW 50. W tym celu wystarczy dokonać rejestracji konta z kodem promocyjnym „BETONLINE„. Na start można otrzymać 29 PLN bez depozytu, a przy pierwszej wpłacie nawet 1200 PLN ekstra!

W każdej chwili na stronie dowolnego bukmachera można sprawdzić przygotowane na KSW 50 kursy. Aby nieco ułatwić wam sprawę, przedstawiamy notowania zawodników z ostatniego czasu:

Du Plessis D. – Santos Lutterbach J. 1.42.73
Rola A. – Costigan C. 1.72.03
Janikowski D. – Giles T. 1.135.1
Narkun T. – Mysiala P. 1.154.73
Parke N. – Wrzosek M. 1.42.73
De Fries P. – Henrique L. 1.432.62
Radcliffe J. – Chmielewski A. 1.52.41

Obstawianie KSW 50 jest jak najbardziej legalne, ale trzeba to robić na stronie z licencją Ministerstwa Finansów. Do takich zalicza się, między innymi, STS, Betfan czy Betclic Polska.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button