50% wygranych więcej na mecze Polaków w el. Euro 2020 w Betclic!

Betclic przygotował na dwa wrześniowe mecze eliminacyjne Polski specjalną promocję, w której do zdobycia jest nawet 50% wygranych więcej, niż na co dzień!

50% wygranych więcej na mecze Polaków w el. Euro 2020 w Betclic!
50% wygranych więcej na mecze Polaków w el. Euro 2020 w Betclic!

Bonusy na mecze Polski

Do promocji każdy gracz musi się zapisać. Nie chodzi o to, by wpisywać jakiś przygotowany przez Betclic kod promocyjny, a jedynie o to, by kliknąć przycisk „Dołącz tutaj” w odpowiedniej zakładce na stronie Betclic.pl.

Gracz musi postawić kupon pojedynczy za minimum 20 PLN, który będzie zawierał zakłady na mecz Słowenia Polska bądź Polska – Austria. Kurs minimalny to 1.50.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

W ramach promocji przyznawany jest bonus będący procentem doładowania wygranych w kuponach kwalifikacyjnych. Im lepiej zagrają Biało-Czerwoni, tym pokaźniejsza premia na koncie gracza!

Betclic bonus Euro 2020

  • 1 mecz eliminacyjny wygrany – 25% boost
  • 2 mecze eliminacyjne wygrane – 50% boost

Na jedno konto maksymalnie można otrzymać 100 PLN premii.

Kto nie ma jeszcze konta na stronie Betclic, może w każdej chwili je założyć. Przypominamy, że dostępny w Betclic cashback to nawet 500 złotych zwrotu od przegranej w pierwszym kuponie zagranym u bukmachera.

Przypominamy, że przy rejestracji można na stronie Betclic wykorzystać specjalny kod bonusowy, który brzmi „KOD500„!

Opisywana promocja na mecze eliminacyjne Polski trwa od 6 do 9 września.

W obu wrześniowych pojedynkach Biało-Czerwoni są faworytami. Bukmacherzy nie mają wątpliwości, że Polacy wygrają zarówno przeciwko Austrii, jak i Słowenii.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button