BetClic bonus powitalny 2019. Prezent za rejestrację

Jaki bonus powitalny na start ma dla swoich graczy BetClic? Poznaj prezent za rejestrację, który można odebrać w roku 2019! Oto kilka najważniejszych informacji na ten temat!

BetClic bonus powitalny 2019. Prezent za rejestrację
BetClic bonus powitalny 2019. Prezent za rejestrację

Bonus powitalny BetClic

O tym, że BetClic bonusy interesują osoby z całego kraju, raczej pisać nikomu nie trzeba. Wspomniany bukmacher jest najbardziej wyczekiwanym wśród typerów z Polski.

Jeżeli nie masz jeszcze konta w BetClic, a chciałbyś je założyć, wystarczy, że odwiedzisz jego oficjalną stronę internetową. Krok numer dwa polega na wpisaniu kilku informacji na swój temat.

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Rejestracja BetClic. Jaka premia na start?

Strona BetClic pl jest jak najbardziej legalna, co z kolei oznacza, że można grać na niej bez żadnych obaw o konsekwencje prawne. Bukmacher ma wszystkie niezbędne licencje Ministerstwa Finansów.

Na międzynarodowej stronie BetClic dostępny jest dla nowych graczy cashback, ale w przypadku polskiego portalu bonus będzie jeszcze okazalszy. Mowa tu o prezencie w wysokości 1000 PLN!

W jaki sposób mogę odebrać bonus powitalny BetClic? Całość to tylko kilka chwil i sprowadza się do zatwierdzenia premii oraz dokonania pierwszej wpłaty na konto typerskie!

Bukmacher BetClic tylko nowym klientom oferuje 1000 PLN na obstawianie. Jeżeli masz już konto, otrzymanie tej premii nie jest możliwe!

A może interesują cię bonusy bez depozytu? Sprawdź przygotowane przez nas zestawienie promocji na rok 2019!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button