Typy na eliminacje Ligi Mistrzów z bonusem 90 PLN w eWinner

Europejskie puchary z freebetami od eWinner. Dla graczy przygotowano bonusy specjalne w wysokości nawet do 90 PLN!

Typy na eliminacje Ligi Mistrzów z bonusem 90 PLN w eWinner
Typy na eliminacje Ligi Mistrzów z bonusem 90 PLN w eWinner

Eliminacje w eWinner z bonusem

Trwają eliminacje do najważniejszych europejskich pucharów w piłce nożnej. W grze ciągle pozostają polskie zespoły, a kibice w naszym kraju mają powody, by uważnie śledzić, co dzieje się zarówno w walce o Ligę Mistrzów, jak i Ligę Europy czy Konferencji.

Na stronie bukmachera eWinner, czyli na www.eWinner.pl jest teraz do odebrania 30 PLN każdego dnia trwania spotkań eliminacyjnych do europejskich pucharów. Akcja trwa od 3 do 5 sierpnia, więc łącznie można otrzymać dokładnie 90 PLN!

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Jak odebrać freebety u bukmachera eWinner.pl?

Do tej promocji nie trzeba się zapisywać. Gracz musi tylko stworzyć kupon, który będzie spełniał odpowiednie warunki. Chodzi o to, by:

  • stawka wynosiła dokładnie 59 PLN
  • kurs kuponu nie był niższy niż 2.50
  • w kuponie znalazł się przynajmniej jeden typ z eliminacji do LM, LE lub Ligi Konferencji
  • można grać albo SOLO, albo zdecydować się na kupon AKO!

Bonus bukmacherski od eWinner w opisywanej akcji promocyjnej to freebet. Oznacza to, iż otrzymuje się darmowy zakład do postawienia. Jest on tutaj warty 30 PLN, a może być wykorzystany tylko i wyłącznie w aplikacji mobilnej w dziale zakładów na żywo.

Warto podkreślić, że bukmacher eWinner proponuje bonus tym graczom, którzy zagrają kupony z minimum jednym zakładem związanym z europejskimi pucharami. Można więc grać nie tylko na piłkę nożną, ale wybrać również typy z tenisa czy innych sportów.

Bonus na puchary w eWinner
Bonus na puchary w eWinner

Promocje bukmacherskie. Co jeszcze daje eWinner?

To nie jest eWinner bonus powitalny, a oferta przeznaczona dla osób, które już posiadają konto u tego bukmachera. Co należy zrobić, by z niej skorzystać? W pierwszej kolejności należy zalogować się na swoje konto typerskie. Jeżeli go nie posiadamy, niezbędna będzie rejestracja na www.eWinner.pl. Ze specjalny kodem promocyjnym „BETONLINE” jest do odebrania nawet 610 PLN premii – 110 PLN jako zakład bez ryzyka i do tego do 500 PLN przy depozycie numer dwa!

Przypominamy, że u innych polskich bukmacherów także cały czas do odebrania są mniejsze bądź większe premie na start. Nowo zarejestrowani mają do odebrania między innymi bonusy bez depozytu, czyli premie bez konieczności wpłaty środków na konto!

Gdzie i jakie promocje są dostępne? Zobacz szczegóły:

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Akcja bonusowa od eWinner trwa do 5 sierpnia. W ciągu jednej doby nie można otrzymać więcej niż jednego freebetu, więc 90 PLN zdobędą tylko ci, którzy rozpoczną obstawianie od pierwszego dnia!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button