Bukmacherzy w Polsce – Jak obstawiać u bukmachera?

Masz zamiar w najbliższym czasie zdecydować się na założenie konta w firmie bukmacherskiej? Jak tak, to świetnie trafiłeś. W końcu zaraz dowiesz się, jakie podmioty hazardowe wybierać, oraz którzy bukmacherzy są najlepsi. To pierwsza kwestia. Dodatkowo podpowiadamy, iloma dyscyplinami warto się na co dzień zajmować i za jaki procent posiadanego kapitału obstawiać.

Jakiego bukmachera wybrać?

Aby mieć szansę na pomnażanie oszczędności, musisz zdecydować się na profesjonalnego bukmachera. Coraz więcej typerów zainteresowanych tym zagadnieniem stawia na internetowe podmioty hazardowe. Dzięki temu będziesz mógł liczyć na wiele korzyści – z tego wynikających. Jakich dokładnie? Jeśli zdecydujesz się na buka online, to będziesz mógł swobodnie typować prosto z własnego domu albo mieszkania (to już zależy od Ciebie). To nie wszystko. Na pewno będziesz miał spore pole do manewru, co tutaj liczy się szczególnie. Co jeszcze ma naprawdę duże znaczenie? Wybór internetowego bukmachera, który jest… legalny. Niby to oczywiste, a niektórzy o tym fakcie zapominają. Inni zaś chcą uniknąć płacenia podatków i decydują się na zagraniczne firmy.

Dlaczego nie warto tego robić? Jeśli zdecydujesz się na nielegalne podmioty bukmacherskie, to będziesz na tym tracił każdego dnia. Samo założenie konta jest problematyczne. Tak samo, jak analizowanie oferty. Z czego to jednak wynika? Z faktu, że takie właśnie strony internetowe są systematycznie blokowane… Dodatkowo nie będziesz mógł swobodnie realizować transakcji. Chodzi o depozyty i wypłaty. I w końcu, jeśli wybierzesz takiego buka, to musisz niestety liczyć się z tym, że będziesz miał kłopoty prawne. Nie warto zatem decydować się na takie firmy bukmacherskie.

Ile dyscyplin grać na co dzień?

Bardzo dużo osób gra… praktycznie wszystko. W tym momencie mowa o początkujących, którzy jeszcze do końca nie wiedzą, jak podejść do tego tematu. A taka postawa jest niestety błędna. To jasne. Warto bowiem grać jeden, maksymalnie dwie starannie wyselekcjonowane dyscypliny. Chodzi tutaj o to, by być ekspertami od tych sportów. Jeśli tak się stanie, to będzie Ci naprawdę dość łatwo o regularne wygrane w firmach hazardowych oferujących zakłady bukmacherskie do obstawiania.

Bukmacherzy online – za ile stawiać?

Ta kwestia także jest nierzadko problematyczna dla osób początkujących. Warto zaś stawiać za mniej więcej 2% kapitału, który w tym momencie posiadasz. Fakt, to niezbyt dużo. Niemniej jednak dzięki temu nie stracisz zainwestowanej gotówki zbyt szybko (warto zaś zakładać czarny scenariusz). Wszak musiałbyś przegrać… 50 kolejnych kuponów, by tak się właśnie stało. A im będziesz miał większe doświadczenie, tym te stawki będą nieco większe. Warto w tym miejscu dodać, że eksperci od bukmacherski stawiają za około 4%-5% posiadanego kapitału. To także nie są jakieś astronomiczne kwoty. Chodzi jednak o to, by dokładnie zabezpieczyć własny budżet. Nie można zatem obstawiać na przykład za 50% itp. Taka postawa na dłuższą metę do niczego dobrego Cię bowiem nie zaprowadzi… A powinno Ci zależeć na tym, by wygrywać regularnie.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button