Typerski Szlem Fortuna. Stań do walki i walcz o 500 PLN!

Obstawiaj mecze French Open 2019 u bukmachera Fortuna i powalcz z innymi typerami o nagrody pieniężne. Możesz wygrać od 200 do nawet 500 PLN!

Typerski Szlem Fortuna. Stań do walki i walcz o 500 PLN!
Typerski Szlem Fortuna. Stań do walki i walcz o 500 PLN!

Fortuna konkurs z nagrodami

Nie jest potrzebny żaden Fortuna kod promocyjny, by skorzystać z tej oferty. Jeżeli chcesz się zakwalifikować do zabawy, po prostu postaw co najmniej 10 kuponów spełniających warunki oficjalnego regulaminu.

W promocji bierze się pod uwagę jedynie kupony zagrane za co najmniej 2 PLN, w których znajdzie się minimum jedno spotkanie z turnieju French Open 2019. Kurs min. to 1.60.

bonus etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto

Liga typerów obstawianie 2019

Fortuna na potrzeby zabawy przygotowała ranking typerski, w którym przyznawane są graczom punkty za aktywność. Co bardzo ważne, lepiej nagradzane są skuteczne typy!

A oto, jak dokładnie wygląda obliczanie punktów:

  • Dla wygranych kuponów: suma stawek zawartych w okresie Promocji zakładów x suma kursów zawartych w okresie Promocji zakładów x suma wydarzeń zawartych w okresie Promocji zakładów.
  • Dla przegranych kuponów: suma stawek zawartych w okresie Promocji zakładów x suma wydarzeń zawartych w okresie Promocji zakładów.

Oferta specjalna startuje 26 maja, natomiast zakończy się 31 maja wraz z końcem tego dnia.

Jakie nagrody czekają na graczy w promocji Typerski Szlem u bukmachera Fortuna? Zobacz już teraz pełną rozpiskę:

  • miejsca od 1 do 10 otrzymają nagrodę pieniężną w wysokości 500 PLN
  • miejsca od 11 do 20 otrzymają nagrodę pieniężną wysokości 300 PLN
  • miejsca od 21 do 30 otrzymają nagrodę pieniężną wysokości 200 PLN
fortuna freebet za darmo
fortuna freebet za darmo

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button