Fortuna powiększa wygrane o 14% na MŚ U-20 w Polsce!

Piłkarskie mistrzostwa świata reprezentacji U-20 właśnie się rozpoczęły. Z tej okazji w Fortunie możesz obstawiać, odbierając wygrane większe aż o 14 procent!

Fortuna powiększa wygrane o 14% na MŚ U-20 w Polsce!
Fortuna powiększa wygrane o 14% na MŚ U-20 w Polsce!

Fortuna promocja happy hours

Promocja Happy Hours na MŚ 2019 dostępna jest tylko i wyłącznie w dni, w które Polacy rozgrywają swoje mecze. Mowa tutaj o 23, 26 oraz 29 maja.

Jeżeli chcesz otrzymać wygrane powiększone o 14# procent, twoim zadaniem jest postawienie kuponu AKO, SOLO lub MAXIKOMBI za co najmniej 20 PLN.

bonus etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto

Obstawianie MŚ U-20 online

Na twoim kuponie nie musi znajdować się żaden z meczów mistrzostw świata reprezentacji U-20. Ważne jest, byś łącznie zawarł przynajmniej trzy zakłady na dowolne piłkarskie zdarzenia z oferty prematch.

Fortuna przyznaje bonusowe wygrane w sposób automatyczny. Gracz nie musi się po nie w żaden sposób zgłaszać.

Uwaga! Kupony kwalifikacyjne nie podlegają opcji wcześniejszej wypłaty wygranych, czyli „Early Cash Out”.

Nigdy wcześniej nie obstawiałeś w Fortunie? Zobacz już teraz, jak postawić na mecze w Fortuna Online oraz dowiedz się, gdzie znajdziesz skuteczne pewniaki dnia.

A jeżeli dopiero planujesz rejestrację konta internetowego, pamiętaj, że przy zapisywaniu się możesz wpisać Fortuna kod promocyjny i tym samym zgarnąć bonus powitalny w wysokości do 1000 PLN!

I jak podoba ci się opcja Fortuna Happy Hours? Planujesz z niej skorzystać czy może wręcz przeciwnie? ;)

fortuna freebet za darmo
fortuna freebet za darmo

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button