Fortuna Happy Hours. 14% więcej dla każdego od godziny 17 do 18!

Bukmacher Fortuna przygotował Happy Hours – specjalną promocję dla każdego typera, w której do zdobycia jest aż 14% wygranych więcej, niż normalnie!

Fortuna Happy Hours. 14% więcej dla każdego od godziny 17 do 18!
Fortuna Happy Hours. 14% więcej dla każdego od godziny 17 do 18!

Większe wygrane u bukmachera

Bonus dostępny jest dla każdego. Nie trzeba się do niego zapisywać, jednak bukmacher wymaga dodania zdarzenia „Happy Hours” do kuponu objętego promocją.

Nie trzeba spełniać wyjątkowo trudnych warunków, by ta promocja powiększyła nam wygrane o 14%. Wszystko sprowadza się do postawienia określonego kuponu za co najmniej 20 PLN brutto.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Happy Hours to promocja dostępna tylko o określonej porze. W tym przypadku chodzi o czas między godziną 17 a 18. Przez 60 minut gracz może zagrać niezliczoną ilość kuponów, które mogą zostać objęte opisywaną akcją.

Fortuna daje 14% ekstra wszystkim typerom!

Do oferty kwalifikują się jedynie typy z oferty przedmeczowej. Zakłady LIVE są całkowicie wyłączone z promocji, podobnie jak wszystkie zdarzenia w jakiś sposób związane z Superofertą, Hitem Dnia oraz Zakładem Bezpiecznym.

Fortuna powiększa wygrane o 14%, a więc dzięki opisywanej promocji można grać niemal tak samo, jak bez podatku od postawionej stawki. To dla graczy naprawdę dużo – świadczyć może o tym fakt, iż sama promocja jest niezwykle popularna.

Fortuna Happy Hours. Większe wygrane o 14%:

  • Kupony zagrane za co najmniej 20 PLN
  • Zakłady z oferty przedmeczowej
  • Co najmniej trzy zdarzenia na jednym kuponie
  • Kurs wynoszący minimum 1.30
  • Strona WWW oraz aplikacja mobilna
  • Dodanie „Happy Hours” do kuponu kwalifikacyjnego

Bonus powitalny Fortuna, czyli ponad 1000 PLN na start!

Nowi gracze cały czas mogą w Fortunie odebrać premię ekstra w postaci 1000 złotych za pierwszą wpłatę czy 100 PLN w postaci zakładu bez ryzyka.

Przypominamy, że dostępny jest Fortuna kod promocyjnyBETONLINE” – wpisanie go możliwe jest jedynie przy zapisywaniu się do bukmachera. Kotno typerskie jest darmowe i legalne!

Promocja Happy Hours tym razem dostępna jest na wszystkie dyscypliny sportu. Nie ma tu znaczenia czy gracz postawi na piłkę nożną, siatkówkę czy coś zupełnie innego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button