Totolotek bukmacher z nowym logo! A to początek…

Bukmacher Totolotek ma już nowe logo, a teraz kolej na następne zmiany. Wszystko za sprawą nowego właściciela marki, który chce powalczyć o podium najlepszych firm branżowych w kraju!

Totolotek bukmacher z nowym logo! A to początek...
Totolotek bukmacher z nowym logo! A to początek…

Totolotek bukmacher zmiany

Legalny bukmacher Totolotek to marka z bogatą historią. Jest to najdłużej działający buk w naszym kraju, który obecnie nie może pochwalić się wyjątkowo dużą popularnością.

Nie wiadomo, jacy bukmacherzy 2019 jeszcze pojawią się w naszym kraju, ale można przypuszczać, że konkurencja dla obecnie działających firm będzie już tylko coraz większa.

fortuna freebet za darmo
fortuna freebet za darmo

Nowy właściciel Totolotka chce rozwijać głównie portal do obstawiania online. Spore zmiany mają być w wyglądzie samej strony oraz na platformach mobilnych.

Nowy właściciel Totolotka

Skala operacji jakiej właśnie dokonujemy jest bezprecedensowa na polskim rynku zakładów wzajemnych. Jest to możliwe dzięki pozyskaniu inwestora, który dysponuje nowoczesną technologią i wierzy zarówno w rozwój kanału internetowego, jak i sieci retail. To dla marki Totolotek i każdego jej pracownika z osobna wielkie wyzwanie, którego finalnym celem minimum jest umocnienie się na podium największych marek bukmacherskich w kraju” – mówi Adam Lamentowicz, Prezes Totolotek SA.

Logotyp Totolotka to od teraz uśmiechnięte słońce. Co dokładnie ma symbolizować – trudno powiedzieć. Prawdopodobnie chodzi o wzbudzanie pozytywnych emocji oraz pokazanie, że gracze mogą na tej stronie czuć się dobrze.

Czy Totolotek po zmianach będzie w stanie konkurować z najlepszymi, to jest STS czy wkrótce otwartym BetClic? Przekonamy się za jakiś czas!


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button