Nowi bukmacherzy w Polsce. Aktualna sytuacja 2019

Jakie firmy bukmacherskie z zagranicy szykują się do wejścia na polski rynek? Kiedy możemy spodziewać się branżowych debiutów? Oto aktualna sytuacja!

Nowi bukmacherzy w Polsce. Aktualna sytuacja 2019
Nowi bukmacherzy w Polsce. Aktualna sytuacja 2019

Bukmacherzy 2019 – kto wróci do Polski?

Nie ma miesiąca, by w mediach bukmacherskich nie pojawiały się informacje na temat firm, które mają ochotę na wejście na polski rynek.

Niestety, większość newsów to tylko plotki, chociaż mówi się przecież, że nawet w największym kłamstwie jest ukryte ziarnko prawdy. Warto zatem sprawdzić, jacy bukmacherzy 2019 mogą jeszcze pojawić się w Polsce.

bonus etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto

Na pewno w lipcu czeka nas start strony BetClic Polska. Wiele wskazuje też na to, że wkrótce wystartuje strona Ewinner.

Bah i 1xBet licencja bukmacherska PL

Zgodnie z naszymi informacji, na tem moment ani Bet at home, ani 1xBet nie starają się o uzyskanie polskiej licencji. Bez względu więc na to, jak zapewniają swoich klientów, grają jedynie na zwłokę.

Ciekawostką jest fakt, że nie zaprzestali przyjmowania zakładów od osób grających w kraju nad Wisłą.

Ministerstwo Finansów pokazało ludzką twarz, wyrażając zgodę na rozpoczęcie legalnej działalności marce BetClic. Ta jeszcze niedawno działała w szarej strefie, a więc można było przypuszczać, że nie będzie zbyt pobłażliwie traktowana przez polskie władze.

Oczywiście, możecie liczyć na to, że będziemy informować was na bieżąco, gdy tylko w kwestii nowych legalnych bukmacherów coś ulegnie zmianie. Pozostańcie z nami w kontakcie! :)


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button