Tenisowe 60 PLN w Betclic Polska!

Lubisz obstawiać mecze tenisowe? Bukmacher Betclic ma dla graczy bonus specjalny w wysokości 60 PLN! Co zrobić, by skorzystać z tej oferty – już teraz dowiesz się wszystkiego, co trzeba!

Tenisowe 60 PLN w Betclic Polska!
Tenisowe 60 PLN w Betclic Polska!

Tenis – bonus od Betclic

Misja: Tenis na Żywo to oficjalna nazwa najnowszej promocji przygotowanej przez bukmachera Betclic Polska. Nie jest ci w niej potrzebny żaden kod promocyjny BetClic ani nic podobnego!

W ramach oferty do zdobycia jest 60 PLN premii. Każdy gracz może otrzymać jedno doładowanie konta, które nie może wynieść ani więcej, ani mniej niż wspomniana suma.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w tej promocji? Po prostu zapisać się do niej na oficjalnej stronie bukmachera Betclic. To bardzo proste!

Premia 60 PLN, jak odebrać?

Oferta specjalna obowiązuje od dnia 22 do 28 lipca. W tym czasie należy zagrać trzy kupony pojedyncze z typami tenisowymi na żywo. Poniżej znajdziecie szczegóły kwalifikujące do promocji!

Czego potrzebujesz, by zgarnąć 60 PLN od Betclic PL?

  • Trzy kupony pojedyncze
  • Stawka minimalna: 20 złotych
  • Kurs minimalny: 2.00
  • Tylko tenis
  • Zakłady na żywo!

Bukmacher Betclic wypłaci bonusowe środki każdemu uprawnionemu do tego uczestnikowi w dniu 29 lipca. 60 złotych można wykorzystać na obstawianie dowolnego sportu – nie tylko tenisa.

A jeżeli jeszcze nie masz konta w Betclic, pamiętaj, że możesz wykorzystać „KOD500” przy rejestracji, a premia na start to cashback do 500 PLN!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button