Pakiet meczowy w STS. Ekstra kasa dla nowych graczy!

Pakiet meczowy od bukmachera STS to specjalna oferta tylko na najbliższe mecze Polski w eliminacjach Euro 2020! Oto, co można zyskać – do zgarnięcia dużo więcej, niż zwykle!

Pakiet meczowy w STS. Ekstra kasa dla nowych graczy!
Pakiet meczowy w STS. Ekstra kasa dla nowych graczy!

Bonus w STS – kasa dla nowych!

Przygotowany przez STS bonus to coś więcej, niż standardowa oferta specjalna dla nowych graczy. Teraz do zdobycia jest nie tylko kasa za wpłatę czy bonus bez depozytu!

Bukmacher dla wszystkich nowo zarejestrowanych przygotował bonus powitalny z okazji meczów reprezentacji Polski w eliminacjach Euro 2020. Oferta zakończy się w dniu 13 października!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Co można otrzymać? Bukmacher STS przygotował bonus bez depozytu dla nowych graczy z kodem promocyjnym „BETONLINE” – to dokładnie 29 PLN do postawienia pierwszego kuponu!

Ekstra bonus – 1200 PLN + 200 + 29 bez depozytu!

A to jeszcze nie wszystko! Bonus na start w STS to teraz także 1200 PLN po dokonaniu debiutanckiego przelewu. Im więcej grac przeleje, tym lepiej dla niego, gdyż otrzyma pokaźniejszą premię! Bonus to 100% wartości wpłaty.

Dodatkowym bonusem na mecze Polski jest Zakład Bez Ryzyka w wysokości 200 PLN. Na czym on polega? Gracz stawia kupon do 200 złotych, a w przypadku przegranej otrzymuje pełny zwrot – tak, dokładnie tyle, za ile zagrał!

Bonus powitalny STS. Tylko teraz do odebrania
⬇️💰⬇️

  • Bonus 29 zł bez depozytu z kodem promocyjnym „BETONLINE
  • 1200 PLN lub mniej przy pierwszej wpłacie jako bonus 100%
  • 200 PLN jako Zakład Bez Ryzyka na mecz Łotwa – Polska!

BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button