Nowy bonus u bukmachera. Co teraz?

Założyłeś konto u bukmachera, by przekonać się, że kilka dni później oferta jest jeszcze korzystniejsza? Co można zrobić w sytuacji, gdy nowy bonus jest lepszy od poprzedniego?

Nowy bonus u bukmachera. Co teraz?
Nowy bonus u bukmachera. Co teraz?

Jak zdobyć dobry bonus bukmacherski?

Bonus bukmacherski to prezent od strony organizującej obstawianie wydarzeń sportowych. Rzadko kiedy dostaje się kasę za darmo i właśnie dlatego tego rodzaju akcje u buków cieszą się dużym zainteresowaniem typerów.

Niestety, bonusy powitalne lubią się zmieniać, co często wywołuje frustrację. Co zrobić w sytuacji, gdy odebraliśmy już bonus, a ten dostępny obecnie jest korzystniejszy?

bukmacher betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – kod promocyjny na darmowy bonus

Zła wiadomość jest taka, że niewiele można na to poradzić. Podobnie ma się sprawa z promocjami w sklepie – nie wiemy, czy cena oferowana danego dnia jutro nie pójdzie w dół albo w górę.

Kod promocyjny na kasę u bukmachera online

Ale jest też pozytyw – da się nauczyć pewnych nawyków bukmacherów i z głową polować na najkorzystniejsze bonusy. Przede wszystkim trzeba myśleć o rejestracji wtedy, gdy w świecie sportu dzieje się najwięcej.

Bukmacherzy wiedzą, że to właśnie na takich imprezach jak Euro czy mundial mogą zarobić najwięcej. I właśnie wtedy też organizują najlepsze oferty – w końcu muszą walczyć z konkurencją.

Chcąc zdobyć możliwie jak najlepszą premię, musimy też zwracać uwagę na kody promocyjne. Przykładowo, wpisując kod „BETFAN” u bukmachera Betfan dostajemy jeszcze ekstra 100 PLN – takiej promocji nie ma w standardowej ofercie.


BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button