STS daje 40 PLN na GP Polski! Bonus tylko w aplikacji mobilnej!

Bukmacher STS ma dla graczy 40 PLN w aplikacji mobilnej. Premia jest dostępna tylko dla osób, które jeszcze nie miały okazji sprawdzić w praktyce programu na smartfony i tablety!

STS daje 40 PLN na GP Polski! Bonus tylko w aplikacji mobilnej!
STS daje 40 PLN na GP Polski! Bonus tylko w aplikacji mobilnej!

40 PLN od STS – tylko w aplikacji na smartfony!

Zasady promocji są bardzo proste i – co najważniejsze – w ogóle nie trzeba się do niej zapisywać, by zgarnąć kasę! Bukmacher STS 40 PLN przygotował dla wszystkich bez wyjątku – wystarczy spełnienie jednego prostego warunku.

Bonus STS dostępny jest dla graczy, którzy po raz pierwszy pobrali i zalogowali się do aplikacji STS w dniach 3-5 października. Po wejściu na konto pojawia się informacja o przyznaniu premii.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Dodatkowe pieniądze powinny pojawić się na odpowiednich kontach do 6 października. Środki mogą być wykorzystane na obstawianie wydarzeń sportowych z oferty aplikacji.

STS aplikacja – pobieranie, granie i… zdobywanie bonusów!

Dostępna dla graczy STS aplikacja mobilna to narzędzie na urządzenia przenośne, które pozwala na zawieranie zakładów wszędzie, gdzie jest dostęp do sieci.

Jakby tego było mało, wszyscy mogą w aplikacji oglądać mecze online za darmo, a to wszystko za sprawą bezpłatnej usługi STS TV, w której dostępne są Bundesliga, Serie A czy LaLiga!

Bonus STS na GP Polski
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na STS.pl
  2. Kod promocyjny: BETONLINE
  3. 29 PLN bez depozytu
  4. 1200 PLN lub mniej za pierwszą wpłatę jako bonus 100%
  5. 40 PLN w aplikacji na GP Polski na żużlu!

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button