Typy na ligę niemiecką. Skuteczne obstawianie Bundesligi

Jeżeli ktoś poprosiłby przeciętnego Polaka o wskazanie ligi piłkarskiej innej niż nasza rodzima Ekstraklasa, zapewne wskazałby niemiecką Bundesligę. Przez wiele ostatnich lat, głównie za sprawą takich gwiazd, jak Robert Lewandowski, Łukasz Piszczek czy Kuba Błaszczykowski, stała się ona ligą niezwykle popularną w naszym kraju. Tę popularność odczuli również rodzimi bukmacherzy, u których od dawna stanowi ona jedną z podstawowych części oferty właśnie na piłkę nożną. Nasz poradnik skierowany jest jednak do osób typujących, a chcących robić to skutecznie i opłacalnie, ale też po prostu rozsądnie i w pełni świadomie.

Typy na ligę niemiecką. Skuteczne obstawianie Bundesligi
Typy na ligę niemiecką. Skuteczne obstawianie Bundesligi

Jak obstawiać Bundesligę? – nasze porady

Chcąc realizować własne typy bukmacherskie na Bundesligę, a w dodatku robić to skutecznie, musimy wiedzieć, jak do tego podejść, by po prostu się nie przejechać. Konieczna w tym jest bowiem nie tylko znajomość tejże ligi, ale i obeznanie w tematyce bukmacherskiej. Poniżej przedstawiamy garść naszych porad, które z pewnością pomogą się odnaleźć w typowaniu niemieckich rozgrywek – zarówno początkującym, jak i tym już nieco w nim rozeznanym.

  • Poznajmy specyfikę Bundesligi – w Niemczech gra się zgoła odmienny futbol, niż w Polsce (Ekstraklasa) czy Hiszpanii, Francji lub Włoszech. Specyfika naszych sąsiadów zakłada grę solidną, ale i mocno uporządkowaną, z dużą ilością precyzyjnych podań i małą ilością strat, ale też wieloma strzałami celnymi i doskonałym trzymaniem się ustaleń taktycznych. To wszystko wykorzystajmy na swoją korzyść.
  • Stawiajmy bezpiecznie – nie ryzykujmy całym budżetem, ale też zaniechajmy stawiania kuponów akumulacyjnych. Wyłącznie zakłady bukmacherskie na kuponach pojedynczych powinny stanowić nasz chleb powszedni – są bezpieczniejsze, nawet jeśli pozwalają zarobić mniej.
  • Analizujmy – podobnie, jak we wszystkich dyscyplinach sportu i rozgrywkach (ale i w usługach dodatkowych, takich jak legalny poker) analiza jest kluczem do typerskiego sukcesu. Zadbajmy o to, by była jak najbardziej precyzyjna i brała pod uwagę wszystko, co najważniejsze.
jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE
  • Sięgajmy po różne opcje bukmacherskie – nie tkwijmy w stawianiu na zwycięzcę. Zakłady bukmacherskie na inne opcje potrafią być nie tylko bardziej emocjonujące, ale też po prostu bardziej opłacalne.
  • Oglądajmy – nic tak nie buduje świadomości i doświadczenia w typowaniu, jak oglądanie spotkań na żywo. Jest ono cenne również przy dokonywaniu analizy, bo pozwala wychwycić formę każdego z zespołów i wyrobić sobie na ich temat swoją własną opinie. 
  • Patrzmy na typy bukmacherskie, ale zamykajmy się na tych pochodzących od prawdziwych ekspertów, którym po prostu możemy zaufać.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Polscy bukmacherzy a oferta na ligę niemiecką

Bukmacherzy w Polsce rywalizują ze sobą mocno na polu piłki nożnej, a z uwagi na jej popularność w naszym kraju, również na arenie ligi niemieckiej. Wybierając buka dla siebie nie patrzmy na to, który pozwala obstawiać legalny poker czy tenis. Skupmy się wyłącznie na Bundeslidze, skoro wyłącznie ją zamierzamy obstawiać – w razie czego konto będziemy mogli założyć jeszcze u jakiegoś innego buka. Poniżej przedstawiamy tych, którzy wychodzą z najlepszymi propozycjami właśnie w kontekście niemieckiej Bundesligi.

Bundesliga u bukmachera STS

Star-Typ Sport nie bez powodu jest liderem na polskim rynku tematycznym. Jego solidna oferta na Bundesligę zachwyca kursami, ale i stuprocentowym pokryciem całej tej ligi. Buk wiele meczów pokrywa również na żywo, a wybrane z nich ubarwia darmowymi transmisjami. Całość uzupełnia jego mocna, ale i jasna pod względem zasad oferta bonusowa.

typy na mecze ligi niemieckiej
typy na mecze ligi niemieckiej

Bundesliga u bukmachera Fortuna

Fortuna nie odstaje na krok od STS, prezentując równie ciekawą, a pod wieloma względami konkurencyjną ofertę na ligę niemiecką. W jej ramach można liczyć na bardzo ciekawe kursy i mnóstwo opcji bukmacherskich, ale też dobre pokrycie formułą na żywo (również z transmisjami wybranych spotkań). Na uwagę zasługuje porządny, bo dający nawet ponad 2700 złotych bonus powitalny, ale też program lojalnościowy dla stałych typujących, nagradzający każdy zakład. Również w obrębie niemieckich rozgrywek.

Co więcej możliwe jest granie u bukmachera Fortuna bez podatku. To stwarza szansę na zdobycie nawet 14% wygranych więcej niż zwykle. Oferta Happy Hours zmienia co jakiś czas pewne zasady, ale niezmienne jest w niej od początku to, że pozwala na zarabianie pokaźniejszych środków, niż standardowo. Dotyczy to także grania na ligę niemiecką, ale i nie tylko, bo w promocyjnym kuponie można zawrzeć także typy na inne wydarzenia sportowe – tenisowe, piłkarskie, siatkarskie oraz masę innych. Wszystko w stu procentach legalnie, bo mówimy przecież o stronie z licencją Ministerstwa Finansów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 2

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button