Japończyk faworytem w Turnieju Czterech Skoczni

Z myślą o fanach skoków narciarskich, analitycy TOTALbet przygotowali analizę nadchodzącego Turnieju Czterech Skoczni.

Zgodnie z przewidywaniami, faworytem do zwycięstwa w nadchodzącej, 67 już edycji turnieju, jest Ryoyu Kobayashi. Pokonanie lidera Pucharu Świata jest jednak niewykluczone. Piotr Żyła i Kamil Stoch mają największe szanse na ewentualne zwycięstwo.

Japończyk faworytem w Turnieju Czterech Skoczni

Jak zapowiada TOTALbet, na zwycięstwo Kobayashiego ustalono kurs w wysokości 1.9. Nic dziwnego – Japończyk ma za sobą naprawdę świetny początek sezonu i rokowania co do jego przyszłości w konkursie są bardzo optymistyczne. Z siedmiu rozegranych konkursów, Ryoyu wygrał cztery, a w dwóch kolejnych miał przyjemność stać na podium.

W klasyfikacji generalnej Pucharu Świata pierwszy jest Kobayashi, drugi Żyła, a trzeci Stoch. Nagroda za wygraną Stocha wynosi 4,05 PLN, podczas gdy triumf Żyły wyceniono na 8,60 PLN.

Podczas walki o podium liczyć się będą Johann Andre Forfang z kursem 21.0, Robert Johansson z kursem 22,5, oraz Karl Geiger z kursem na poziomie Johanssona.

Jak donoszą bukmacherzy, Dawid Kubacki nie ma wielkich szans na zwycięstwo. Kurs na sukces 28-letniego skoczka z Polski, został ustalony na poziomie 36,5.

Do rozpoczęcia konkursu, zwycięzcy upatrywano w naszym rodaku, Kamilu Stochu. Kurs na jego wygraną wynosił 2.0, podczas gdy kolejni zawodnicy – Stefan Kraft i Robert Johansson zostali notowani kursem 6.9 i 9.4.

Mimo tego, że Kobayashi do tej pory prezentuje doskonałą formę, eksperci nie widzą w nim zwycięzcy tegorocznego Turnieju Czterech Skoczni.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Kasia

Kasia to specjalistka od wszystkiego, matka, żona i kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi. Na BetSport24.pl ogarnia promocje do legalnych bukmacherów internetowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button