Happy Hours – wygrywaj więcej w Fortunie!

Happy Hours w Fortunie Online to możliwość zdobywania większych wygranych przez 60 minut. Jesteś gotowy na polowanie na pokaźne zyski? Już teraz poznaj szczegóły!

Happy Hours - wygrywaj więcej w Fortunie!
Happy Hours – wygrywaj więcej w Fortunie!

Happy Hours Fortuna online

Fortuna online przygotowała ofertę bonusową, w ramach której do zdobycia jest 14% wygranych więcej, niż na co dzień. Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w godzinach 17.00-18.00!

Jeżeli chcesz postawić kupon, który zakwalifikuje się do premii, a tym samym będzie można do niego dołożyć „Happy Hours” o kursie 1.14, musisz spełnić wszystkie warunki podane poniżej.

bonus etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto

Większe wygrane u bukmachera

Zgodnie z regulaminem promocji Fortuna kwalifikuje tylko i wyłącznie kupony, które:

  • Zagrane zostały za co najmniej 20 PLN
  • Należą do zakładów MAXIKOMBI oraz AKO
  • Zagrane zostaną na piłkę nożną z oferty prematch

Bardzo ważna wiadomość! Z promocji można skorzystać nie tylko online, ale także w punktach stacjonarnych należących do bukmachera Fortuna. Oczywiście, gra przez internet jest znacznie wygodniejsza i to właśnie ona obecnie cieszy się ogromną popularnością!

Chcesz obstawiać online w Fortunie? Wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę bukmachera, a następnie wypełnisz formularz. Kod promocyjnyBETONLINE” daje 20 PLN dodatkowej premii, a wszystko da się załatwić bez weryfikacji danych!

Obecnie nowo zarejestrowany gracz z naszej strony może w Fortunie otrzymać następujące premie:

  • 1000 PLN jako bonus powitalny
  • 100 PLN Zakład Bez Ryzyka
  • 20 PLN ekstra na obstawianie!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button