Dodatkowe 200 PLN w STS na listopadowe mecze Polski!

Dwa ostatnie listopadowe mecze Polski w eliminacjach Euro 2020 mogą być niezwykle udane dla nowych graczy bukmachera STS. Do zdobycia jest teraz u niego ekstra 200 PLN!

Dodatkowe 200 PLN w STS na listopadowe mecze Polski!
Dodatkowe 200 PLN w STS na listopadowe mecze Polski!

Mecze Polski z bonusem od STS!

Nowa bonus powitalny dostępny jest tylko dla tych osób, które jeszcze nie rejestrowały się na stronie www.STS.pl. Założenie konta jest darmowe i zajmuje chwilę, ale prawdopodobnie jeszcze sporo osób się na to nie zdecydowało.

Dla wszystkich nowo zarejestrowanych bukmacher STS ma teraz kilka ofert specjalnych. Jedna z nich to zakład bez ryzyka do 200 PLN. Wszystko to z okazji listopadowych spotkań Polski w eliminacjach Euro 2020!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Przypominamy, że już 16 listopada reprezentacja naszego kraju zagra na wyjeździe z Izraelem, natomiast trzy dni później zmierzy się na PGE Narodowym z ekipą Słowenii.

STS bez ryzyka. Pora na dodatkowe 200 PLN!

W ramach specjalnego bonusu na start do zdobycia jest 200 PLN jako zakład bez ryzyka, 29 PLN bez depozytu oraz nawet 1200 PLN przy pierwszej wpłacie. Łącznie daje to naprawdę pokaźne pieniądze!

Uwaga! Istnieje możliwość, by otrzymać bonus bez depozytu, ale potrzebny jest do tego specjalny kod promocyjny. 29 PLN ekstra na start można dostać, wpisując w formularzu rejestracyjnym hasło bonusowe „BETONLINE„.

Opisywana oferta specjalna jest dostępna w dniach 15.11 (01:00) – 19.11 (23:59). Poniżej prezentujemy instrukcję, która pokazuje w jaki sposób można otrzymać bonus!

Bonus na start na listopadowe mecze Polski
💰⚽️💰

  1. Rejestracja za darmo na www.STS.pl
  2. Kod promocyjny BETONLINE daje 29 PLN bez depozytu
  3. Pierwsza wpłata
  4. Bonus do 1200 PLN na start
  5. Zakład Bez Ryzyka do 200 PLN!

Promocja jest ograniczona czasowo, dlatego prawdopodobnie wiele osób zdecyduje się na skorzystanie z niej możliwie jak najszybciej! Bonus dostępny jest tylko dla nowych graczy!

Już teraz można sprawdzić aktualne kursy na mecze Izrael – Polska oraz Polska – Słowenia. W tym celu wystarczy wejść na www.STS.pl i przejrzeć ofertę!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button