Betclic bonus bez depozytu 2020

Bonus bez depozytu w Betclic to temat, który bardzo interesuje typerów. Jak wygląda premia dla nowych graczy na rok 2020? Oto aktualne dane!

Betclic bonus bez depozytu 2020
Betclic bonus bez depozytu 2020

Betclic bonus bez wpłaty

Dlaczego właśnie bonus bez depozytu? Bo tego rodzaju premia umożliwia obstawianie za prawdziwe pieniądze… bez wpłacania własnych. Innymi słowy, korzystając z takiego prezentu dostajemy coś za darmo, a nie dopiero po dokonaniu przelewu do bukmachera.

Marki Betclic przedstawiać nikomu nie trzeba. Szczególnie teraz, gdy jest już w Polsce w stu procentach legalna i może reklamować się w sieci oraz TV, a także oficjalnie oferować swoje usługi w naszym kraju.

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Betclic bonus bez depozytu 2020 na pewno byłby tym, czego wielu graczy przejęłoby z wielkim entuzjazmem. Dostać tego rodzaju prezent od takiego bukmachera to trochę tak, jak wygrać pewną sumę na loterii.

Darmowy bonus Betclic Polska 2020

Nowo zarejestrowani gracze na ten moment otrzymują w Betclic Polska specjalny cashback. Wynosi on 550 złotych i pozwala na odebranie pieniędzy w przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się nietrafiony.

W ramach oferty na start gracze mogą stawiać dowolne kwoty – od 20 zł do sum trzycyfrowych. Wszystko to dzięki jednej promocji dostępnej z kodem bonusowym Betclic, który brzmi „KOD550„.

Tak legalnie obstawia się na stronie Betclic.pl. ZOBACZ VIDEO:

Podczas dokonywania rejestracji nie ma na ten moment dostępnego bonusu bez wpłaty. Wszyscy nowi gracze muszą w Betclic radzić sobie bez tego rodzaju prezentów. Nie jest to na pewno dobra wiadomość, ale nikt nie powiedział przecież, że oferta nie może się zmienić na jeszcze ciekawszą dla miłośników darmowych bonusów.

Z racji tego, że Betclic działa w stu procentach legalny sposób, każdy w dowolnej chwili może spróbować obstawiania u tego bukmachera. Jak działa rejestracja? Przede wszystkim jest bardzo szybka i można przez nią przebrnąć bez natychmiastowej weryfikacji danych!

Jak dostać bonus za darmo w Betclic?

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Warto mieć na uwadze, że tylko na starcie można wpisać kod promocyjny „KOD550„. W późniejszym czasie taka opcja nie jest już możliwa, a więc nie można też zgarnąć cashbacku w wysokości 550 PLN!

Jeżeli tylko na stronie Betclic pojawi się bonus bez depozytu, natychmiast was o tym poinformujemy. Trzymamy rękę na pulsie na wszystkich bonusach u legalnych bukmacherów w Polsce!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button