Bez podatku w eWinner. 14% więcej wygranych!

Oferta specjalna od bukmachera eWinner pozwala graczom na obstawianie meczów bez podatku i to w stu procentach legalnie. Do zgarnięcia są wygrane powiększone o 14 procent!

Bez podatku w eWinner. 14% więcej wygranych!
Bez podatku w eWinner. 14% więcej wygranych!

Premia bez podatku. 14% wygranych ekstra dla każdego!

Na stronie internetowej www.eWinner.pl między 13 a 15 sierpnia można grać bez podatku. Co to dokładnie oznacza? W praktyce pozwala graczom na zarobienie więcej, niż zwykle. Dokładnie jest jest zgarnięcia doładowanie wygranych w wysokości aż 14 procent! Co istotne – promocja jest przeznaczona dla każdego, nie trzeba się do niej zapisywać, a wystarczy tylko posiadać darmowe konto w eWinner!

🥇 Jak zarejestrować się w eWinner? 🥇

  1. Wejście na www.eWinner.pl
  2. Kliknięcie przycisku „Zarejestruj się”
  3. Wypełnienie formularza rejestracyjnego – wpisanie kodu promocyjnego „BETONLINE
  4. Możliwość korzystania z licznych promocji, w tym ekstra premii od podatku!

Na temat bukmachera eWinner opinie można znaleźć na wielu stronach typerskich. Wiadomo nie od dzisiaj, że jest to portal, któremu ufa coraz więcej osób.

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Jak obstawiać bez podatku w eWinner?

Bukmacherzy w Polsce – zgodnie z przepisami prawa – muszą pobierać od graczy podatek od wnoszonej stawki. Bez względu na to czy ktoś stawia 5, 10 czy 100 złotych, odprowadza od tej kwoty 12%, które trafia automatycznie na konto skarbu państwa. W przypadku oferty specjalnej bukmachera eWinner nadal ta procedura funkcjonuje. Tyle że tym razem można zgarnąć 14% bonusu od wygranych, więc podatek w przypadku zwycięstwa jest rekompensowany!

Jeżeli ktoś chce obstawiać mecze bez podatku w eWinner i ma już konto w tym miejscu, wystarczy, że znajdzie co najmniej 3 typy o kursie co najmniej 1.30 i postawi je w jednym zakładzie. Stawka nie ma tutaj znaczenia!

Wygrane są powiększane we wszystkich kuponach kwalifikacyjnych zagranych miedzy 13 a 15 sierpnia. Jeden gracz może postawić dowolną liczbę zakładów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Bukmacherzy a podatek. Co jest legalne, a co nie?

To, że bukmacher oferuje obstawianie bez podatku, wcale nie oznacza, iż łamie przepisy. Wszystko dlatego, że opłaty na rzecz państwa odprowadza normalnie, a gracz jedynie tego nie odczuwa dzięki odpowiednim bonusom. Popularność tego typu promocji mówi sama za siebie.

Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak wyglądają podatki u polskich bukmacherów? W naszym portalu znajdziesz specjalny materiał, który wszystko doskonale wyjaśnia krok po kroku. Bez względu na to czy ktoś jest początkującym graczem, czy zawodowcem – znajdzie u nas coś przydatnego dla siebie!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button