Betfan goni znanego bukmachera Betclic – jaki bonus ma do zaoferowania?

Jak zapewne wiesz, Betfan jest dość nowym bukmacherem na naszym rynku – w końcu zaczął operować na Polskim rynku dopiero w okolicach zeszłego roku, ale już pnie się po drabinie sławnych bukmacherów. Jaki więc ten bukmacher ma do zaoferowania bonus na start? O tym dowiesz się już za chwilę!

betfan darmowe bonusy
Betfan vs Betclic – gdzie lepsze bonusy?

,,Pakiet pudziana” od Betfan

Jeśli wcześniej widziałeś jakąkolwiek reklamę od legalnego bukmachera Betfan, to zapewne widziałeś również, kto ją promuje. Jest to nikt inny, jak słynny kulturysta – Mariusz Pudzianowski. Otóż w takim ,,zestawie” od Pudziana masz : bonus od twoich pierwszych, trzech depozytów ( 3x 777zł – max 2331zł), zestaw 15 freebetów (każdy po 2zł – max 30zł), zakłady z cashbackiem (600zł max) oraz typowanie zakładów bez podatku! Wielu graczy widząc samo hasło ,,betfan bonus” rzuciło się do rejestracji u bukmachera, chociaż trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że obrót niektórymi z bonusów od tego bukmachera może być dość trudny.

Weźmy tu na przykład bonus z depozytem na start. Pierwsza, minimalna kwota, jaka uprawnia cię do depozytu wynosi 20 PLN, druga 40 PLN a trzecia 100 PLN. Za każdy depozyt który złożysz na swoim koncie bukmacherskim dostaniesz 10% od bukmachera na swoje konto bonusowe, ale tu jest oczywiście haczyk. Aby później wypłacić swój bonus, musisz obrócić nim min. pięć razy, nie mówiąc już o tym że kurs minimalny musi wynosić 2.00 – a do tego jeszcze, musi to być kupon AKO z min. trzema zdarzeniami. Brzmi dość ciężko do obrócenia, czyż nie?

Na szczęście w przypadku tych 15 freebetów jest nieco łatwiej. Każdy z nich jest maksymalnie za 2PLN – przy pierwszej wpłacie otrzymasz ich 5 na sporty wirtualne – przy następnej, na e-sporty. A  przy trzeciej i ostatniej, na normalne zmagania sportowe. Pamiętaj jednak, że w tej promocji mogą brać udział tylko typy na min 3 wydarzenia z kursem 1,35 – w przypadku normalnych zakładów kurs minimalny wynosi 5,00. 

Jak wygląda bonus od Betclic?

W tym wypadku jest nieco lepiej, bo jeśli chodzi o bonusy, ponieważ betclic bonus wygląda mniej więcej tak, że możesz otrzymać od Betclic aż 550 PLN na zakład bez ryzyka! Aktualnie jest to najwyższa oferta pod względem cenowym na całym, Polskim rynku bukmacherskim. Naturalnie aby go otrzymać, musisz wpłacić depozyt do max 550 PLN. Jeśli twój zakład za tą kwotę nie zostanie trafiony, to bukmacher zwróci ci ten ,,bonus” na konto – oczywiście minus podatek. Pamiętaj, że aby wypłacić ten bonus musisz sześciokrotnie obrócić bonusem po kursie minimalnym równym 2.0.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button