BetClic Cashout. Jak wykorzystać?

Niespokojny o wynik jednego z meczów na kuponie, a może chętny do zgarnięcia części wygranej natychmiast? Przekonaj się, czym jest i jak działa opcja cashout w BetClic!

BetClic Cashout. Jak wykorzystać?
BetClic Cashout. Jak wykorzystać?

BetClic zamykanie kuponu

Cashout to coś w rodzaju zwrotu, który otrzymuje się w przypadku, gdy nie chcemy czekać na rozstrzygnięcie wszystkich meczów znajdujących się na naszym kuponie. Jest to znakomita opcja dla wszystkich, którzy wiedzą czym jest „ten jeden jedyny pewniak” oraz „ostatni typ na kuponie”. Jeżeli kiedykolwiek właśnie jedno spotkanie pokrzyżowało wam plany o wygranych, na pewno przygotowany przez Betclic cashout będzie opcją, która was zainteresuje.

BetClic cashout dodaje do niemal wszystkich zakładów z najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Dzięki tej funkcji da się wygrać część pieniędzy bez potrzeby czekania na rozstrzygnięcia we wszystkich postawionych meczach. Oczywiście, zawsze trzeba się upewnić, czy aby na pewno w granych przez nas typach znajduje się charakterystyczne logo z niebieskimi strzałkami. Jeżeli jest inaczej, oznacza to, iż w danym meczu nie ma możliwości, by ubiegać się o zwrot.

Betfan bonus powitalny za darmo
Betfan kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

„Dzięki tej funkcji masz większą kontrolę nad cashbackiem ze swoich zakładów, zarówno pojedynczych jak i wielokrotnych. Cash out pozwala Ci na zakończenie zakładów przed ostatecznym gwizdkiem i zachowanie stawki. Ostateczny rezultat zakładu może nie być jeszcze znany, ale osoba która postawiła dany zakład może wcześniej odebrać zyskane środki. Wysokość wygranej bukmacherskiej zależy od przebiegu spotkania. Cash out dostępny jest w dyscyplinach sportowych oznaczonych logiem „Cash Out” – czytamy na oficjalnej stronie BetClic Polska.

Jakie kupony można zamykać u bukmachera?

Jak to zwykle bywa, od każdej reguły mamy wyjątki i w tym przypadku nie mogło być inaczej. Promocja Betclic cashout nie jest niczym trudnym do zrozumienia, ale musimy liczyć się z tym, że nie zawsze jest dostępna i można z niej skorzystać.

Bukmacher Betclic nie pozwala na zamykanie kuponów, które biorą udział w jakimś konkursie albo w których wykorzystane zostały jakieś kursy specjalne. Jest to dość logiczne – gracz nie może zgłosić się do promocji, obstawiając konkretny zakład, który chwilę potem mógłby rozliczyć bez niezbędnych rozstrzygnięć. Mamy też często Super Kursy, a tam skorzystanie z funkcji cashout jest niemożliwe, ponieważ typer decyduje się na zagranie meczu na preferencyjnych warunkach.

Poniżej prezentujemy to, jak musi wyglądać ikonka przy danym zakładzie, byśmy byli pewni, że w razie potrzeby będziemy mogli zamknąć kupon. Wystarczy wejść na stronę www.Betclic.pl i przekonać się, że bardzo rzadko ten obrazek się nie pojawia.

Tak wygląda ikonka Betclic cashout
Tak wygląda ikonka Betclic cashout

Oferta Betclic cash out aktywna jest przez całą dobę. Nie trzeba zawierać zakładów tylko w konkretnych godzinach czy dniach. Za chwilę przekonacie się, jak to wszystko działa w praktyce.

Jak wykorzystać cashout BetClic?

Jeżeli masz konto w BetClic i chcesz wiedzieć, w jaki sposób wykorzystać opcję cashout, jesteś na dobrej drodze! Pamiętaj, że doświadczenie bukmacherskie nabywa się z biegiem czasu, a nawet najlepszym zdarza się zamykać zakłady. Nikt nie powinien wahać się przed skorzystaniem z tej funkcji, kiedy tylko czuje, że tak właśnie należy zrobić.

W jakich bukmacher cash out pozwala wykorzystać, a w jakich nie? To bardzo ważne i dlatego dobrze jest znać następujące reguły:

  • liczą się kupony przedmeczowe oraz na żywo
  • można zamykać zarówno pojedyncze zakłady, jak i AKO
  • również wtedy, gdy na kuponie jest więcej niż jeden nierozstrzygnięty mecz

Najprostszym sposobem sprawdzenia, czy można skorzystać z opcji cash out jest wejście do sekcji „Moje kupony” na www.Betclic.pl oraz dostanie się do zakładki Cashout. Jest to metoda działająca zarówno w wersji stacjonarnej, jak i mobilnej.

Betclic zamykanie kuponu
Betclic zamykanie kuponu

Kiedy dostępny jest w Betclic cash out, gracz klika przycisk „CashOut”, a następnie potwierdza chęć otrzymania pieniędzy za wcześniejsze zamknięcie kuponu. Informacja ma następującą treść:

Za chwilę dokonasz CashOut X,YY zł. Potwierdź, aby przejść dalej”.

Kiedy korzystamy z cashoutu po raz pierwszy, taki komunikat na pewno nam się wyświetli. Później już nie jest to konieczne.

Tak obstawia się mecze u legalnego bukmachera Betclic Polska:

BetClic legalny bukmacher oferuje także inne interesujące opcje, którym warto się przyjrzeć. Informacje o wszystkich z nich znajdziecie w oficjalnym portalu tej marki, który jest dostępny w całości po polsku! Najważniejsze jest przy tym to, że strona www.Betclic.pl jest w stu procentach legalna – obstawianie w niej nie wiąże się z ryzykiem popadnięcia w konflikt z prawem.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto korzystać z funkcji Betclic cashout?

Każdy ma swoje zdanie na temat Betclic cashout. Niektórzy gracze chętnie korzystają z tej opcji, a inni decydują się na nią bardzo sporadycznie. Zawsze musimy pamiętać, że chęć skorzystania z cash outu nigdy nie powinna rzutować na to, co obstawiamy. Nie możemy grać mniej ostrożnie tylko dlatego, że „jak coś, to zamkniemy kupon”.

Bukmacher z cash out nie jest rzadkością, a to dlatego, że nawet dla firm typerskich takie rozwiązanie jest opłacalne. Pamiętajmy, że nie wygrywamy tutaj takich sum, jak w sytuacji, gdy trafimy wszystkie typy na kuponie. Proponowana kwota zawsze uwzględnia to, jakie mecze jeszcze są nierozstrzygnięte i po jakim kursie zostały zagrane – nic nie dzieje się przypadkiem!

Każdą propozycję od Betclic należy poważnie przemyśleć i nigdy nie powinno się działać pod wpływem emocji. Dobrze jest przeanalizować, jakie mecze na kuponie jeszcze są nierozstrzygnięte i ile wynoszą szanse na to, że uda nam się z powodzeniem trafić wszystko, co trzeba. Nie możemy myśleć kategoriami, że to, co pewne od razu jest zawsze najlepsze.

Opisywana przez nas opcja to dokładnie to, co w Fortunie znane jest jako Early cash out. Nazwy czasem mocno się od siebie różnią, jednak w ogólnym rozrachunku chodzi o dokładnie to samo.

Betclic bonus powitalny. Jak grać i dostać 550 zł?

Aktualnie dostępny bonus powitalny Betclic to jedna z najpopularniejszych promocji tego typu na polskim rynku. Na stronie internetowej www.Betclic.pl można założyć darmowe konto do obstawiania w parę chwil, a kod promocyjny „KOD550” to przepustka do jedynego w swoim rodzaju bonusu, który może wynieść nawet 550 złotych.

Betclic cashback to coś zupełnie innego niż cashout, chociaż nadal mamy osoby, które mylą oba te pojęcia. Premia na start to zwrot (cash back), a więc możemy dzięki niej otrzymać z powrotem zainwestowane pieniądze, gdy coś nie pójdzie po naszej myśli. W praktyce wygląda to tak:

  1. Gramy kupon na www.Betclic.pl
  2. W przypadku wygranej mamy całą kasę dla siebie
  3. Gdy przydarzy nam się wpadka, bukmacher przekaże nam całą stawkę (nie licząc kwoty odprowadzonej jako podatek)
Jaki kod promocyjny podać w Betclic Polska?
Jaki kod promocyjny podać w Betclic Polska?

Pamiętajmy, że zawsze chodzi o kupon numer jeden, a więc jeśli zaczniemy od wygranej, nie będziemy już mogli otrzymać bonusu przy przegranej w drugim czy trzecim zakładzie.

Bonus jest przyznawany w kwocie odpowiadającej stawce minus podatek. W przypadku 100 złotych jest to 88 zł, gdyż 12% opłaty na rzecz państwa daje nam 12 zł.

W przypadku, gdy zagramy za dużą kwotę, nie otrzymamy zwrotu większego niż 550 zł. To maksymalna wartość bonusu przygotowanego przez Betclic.

Masz dodatkowe pytania? Szukasz sposobu na obstawianie, który najlepiej sprawdzi się w twoim przypadku? Śledź uważnie naszą stronę i bądź na bieżąco ze wszystkim! Możesz też w każdej chwili sprawdzić u nas aktualne, wyjątkowe bonusy bez depozytu!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 6

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button