BetClic Cashout. Jak wykorzystać?

Niespokojny o wynik jednego z meczów na kuponie, a może chętny do zgarnięcia części wygranej natychmiast? Przekonaj się, czym jest i jak działa opcja cashout w BetClic!

BetClic Cashout. Jak wykorzystać?
BetClic Cashout. Jak wykorzystać?

BetClic zamykanie kuponu

Cashout to coś w rodzaju zwrotu, który otrzymuje się w przypadku, gdy nie chcemy czekać na rozstrzygnięcie wszystkich meczów znajdujących się na naszym kuponie.

BetClic cashout dodaje do niemal wszystkich zakładów z najpopularniejszych dyscyplin sportowych. Dzięki tej funkcji da się wygrać część pieniędzy bez potrzeby czekania na rozstrzygnięcia we wszystkich postawionych meczach.

„Dzięki tej funkcji masz większą kontrolę nad cashbackiem ze swoich zakładów, zarówno pojedynczych jak i wielokrotnych. Cash out pozwala Ci na zakończenie zakładów przed ostatecznym gwizdkiem i zachowanie stawki. Ostateczny rezultat zakładu może nie być jeszcze znany, ale osoba która postawiła dany zakład może wcześniej odebrać zyskane środki. Wysokość wygranej bukmacherskiej zależy od przebiegu spotkania. Cash out dostępny jest w dyscyplinach sportowych oznaczonych logiem „Cash Out” – czytamy na oficjalnej stronie BetClic Polska.

Jak wykorzystać cashout BetClic?

Jeżeli masz konto w BetClic i chcesz wiedzieć, w jaki sposób wykorzystać opcję cashout, mamy dla ciebie poradnik wideo, z którego dowiesz się wszystkiego, co trzeba!

BetClic legalny bukmacher oferuje także inne interesujące opcje, którym warto się przyjrzeć. Informacje o wszystkich z nich znajdziecie w oficjalnym portalu tej marki, który jest dostępny w całości po polsku!

Masz dodatkowe pytania? Szukasz sposobu na obstawianie, który najlepiej sprawdzi się w twoim przypadku? Śledź uważnie naszą stronę i bądź na bieżąco ze wszystkim! Możesz też w każdej chwili sprawdzić u nas aktualne, wyjątkowe bonusy bez depozytu!

Betclic kod promocyjny
Betclic opinie klientów – Kod promocyjny na bonus

BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Tags

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

500 PLN bez ryzyka w Betclic! Kod promocyjny: KOD500
close-image
Close
Close