1000 PLN dziennie od BetClic Polska na święta!

Codziennie 1000 PLN od bukmachera BetClic z okazji świąt. Jak działa oferta specjalna Merry Clicmas? Sprawdź, co można dzięki niej otrzymać i w jaki sposób!

1000 PLN dziennie od BetClic Polska na święta!
1000 PLN dziennie od BetClic Polska na święta!

Liga typerów Betclic na święta

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, dlatego już wkrótce większość typerów będzie mogła nieco odsapnąć od rozgrywek sportowych. Przynajmniej na chwilę, chociaż firmy bukmacherskie starają się jak mogą, by przygotować możliwie jak najlepsze bonusy specjalne. Jeden z nich znajdziemy teraz na www.BetClic.pl.

W ramach przedświątecznej promocji można otrzymać każdego dnia nawet 1000 PLN premii. Co więcej. Przygotowano również ranking dla prawdziwych typerskich mistrzów, gdzie dla osoby z miejsca pierwszego jest aż 20.000 PLN do wygrania!

jaki kod promocyjny sts 2020
/stsDarmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE
 • Mistrz dnia – 1000 PLN dziennego bonusu dla osoby, która trafi kupon z najwyższym kursem w danej dobie
 • Mistrz typerów – lista dziesięciu najlepszych obstawiających, z których pierwszy otrzyma aż 20.000 PLN

20.000 PLN dla mistrza typerów!

Aby skorzystać z tej promocji, należy się do niej zapisać. To znaczy, że każda osoba zarejestrowana w BetClic nie jest automatycznie kwalifikowana do rywalizacji typerskiej. Na szczęście, zarejestrowanie się w ofercie to raptem kilka chwil. Wszystko załatwia się na www.BetClic.pl.

Po zapisaniu się do oferty wystarczy już tylko grać odpowiednie kupony. W tym przypadku obowiązują typy na wszystkie dyscypliny, tak więc mogą się sprawdzić zarówno fani piłki nożnej, tenisa, jak i wielu innych. Oczywiście, nie można w tym czasie skorzystać z dostępnego u bukmachera Betclic cashout.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warunki, jakie musi spełnić kupon kwalifikacyjny to:

 • minimalna stawka 10 PLN
 • obstawianie do 2 stycznia 2022
 • minimalny kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie – 1.20
 • co najmniej 5 typów na jednym kuponie
 • AKO
 • oferta przedmeczowa lub na żywo

Promocje bukmacherskie na Boże Narodzenie

Im wyższy kurs ogólny kuponu, tym większa szansa na wygranie rankingu dnia, a także znalezienie się w zestawieniu najlepszych graczy całej promocji. W przypadku tego drugiego do zdobycia jest od 100 do 20 0000 PLN, gdzie miejsca z TOP 3 to następujące nagrody:

 1. miejsce – 20 000 PLN
 2. miejsce – 10 000 PLN
 3. miejsce – 7 500 PLN

Uwaga! W rankingu ogólnym promocji bierze się pod uwagę wszystkie zwycięskie zakłady zagrane w trakcie promocji. Jeżeli więc ktoś wygrał kupon po kursie 4,50 i 5,25, to razem ma w klasyfikacji generalnej 9,75 pkt.

Z tej oferty mogą skorzystać również ci, którzy jeszcze nie są zarejestrowani w BetClic. Utworzyć darmowy profil można na www.BetClic.pl. Obowiązujący kod promocyjny to „KOD550„, a na start zgarnąć można nawet 550 PLN cashbacku!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button