100 PLN od STS na Polska – Hiszpania (Euro 2020)

To już dzisiaj! Polska – Hiszpania na Euro 2020 dla Biało-Czerwonych jest spotkaniem o wszystko. W STS do odebrania jest bonus 100 PLN od kolejnej wpłaty. Sprawdź szczegóły!

100 PLN od STS na Polska - Hiszpania (Euro 2020)
100 PLN od STS na Polska – Hiszpania (Euro 2020)

Euro 2020 typy bukmacherskie. Bonus od STS nie tylko na start!

Typy na euro 2020 obstawiać można w STS od samego początku trwania turnieju, a nawet jeszcze wcześniej. Jeżeli ktoś nie ma konta u tego bukmachera, założyć je może w każdej chwili, a na dobry początek jest do otrzymania pakiet premii, w tym 29 PLN bez depozytu przy podaniu kodu promocyjnego „BETONLINE„.

Okazuje się, że STS z okazji tak ważnego meczu jak Polska – Hiszpania przygotował premię nie tylko dla nowo zarejestrowanych. Teraz, czyli 19 czerwca, każdy może otrzymać nawet 100 PLN w prezencie na obstawianie! Wystarczy spełnić proste warunki!

Betfan bonus powitalny za darmo
Betfan kod promocyjny na darmowy bonus bez ryzyka

Oferta z tego wpisu obowiązuje do początku spotkania Polski z Hiszpanią. Przypominamy, że pojedynek ten zaplanowany jest na 19 czerwca na godzinę 21.

Premia 100 PLN w STS na Polska – Hiszpania

Jakie są na Euro 20202 najlepsze typy na 19 czerwca? Wiele z nich dotyczy spotkania Polski z Hiszpanią. Niestety, Biało-Czerwoni faworytami do zwycięstwa nie są, co wcale nie znaczy, że typerzy nie mogą na tym spotkaniu odpowiednio dużo zarobić. Najważniejsze to znalezienie dobrych pewniaków!

Na stronie internetowej www.STS.pl przygotowana została oferta specjalna w postaci tak zwanego bonusu relaod. Oznacza to otrzymanie doładowania konta po dokonaniu kolejnej wpłaty. Maksymalnie jest do zgarnięcia 100 PLN, ale kwota a może być niższa.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
ewinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN jako cashbackKod: BETONLINE

Chcąc skorzystać z oferty, należy najpierw kliknąć przycisk „Weź udział”. Kolejnym krokiem jest dokonanie wpłaty i zagranie kuponu na mecz Polska – Hiszpania. Ważne jest to, by był to zakład:

  • AKO
  • z kursem ogólnym minimum 1.85
  • postawiony za co najmniej 50 PLN

Dzięki temu, że STS to legalny bukmacher śmiało można korzystać z jego promocji. Ta na Polska – Hiszpania to możliwość otrzymania 50% doładowania konta aż do 100 PLN!

Bonus w STS a obrót. Co trzeba wiedzieć?

Jak każde pieniądze przyznawane przez bukmachera, również te w STS wymagają postawienia konkretną ilość razy przed wypłatą. Jak wygląda w STS obrót bonusem? Sprawdźcie już teraz aktualne informacje, przeglądając nasz materiał na ten temat!

Małe są szanse na to, że Polska pokona Hiszpanów. Na szczęście, nawet w przypadku blamażu naszej kadry w STS nie odejdziemy z pustymi rękoma. Zresztą, bonus da się otrzymać nawet w sytuacji, gdy z Hiszpanią zaliczymy przegraną!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button