Darmowe mecze w STS. Zobacz, jak oglądać!

Posiadając konto w STS, możemy oglądać darmowe mecze z ogromnej ilości rozgrywek sportowych. Obejrzyj poradnik, który wyjaśni ci, jak wygląda to krok po kroku!

Darmowe mecze w STS. Zobacz, jak oglądać!
Darmowe mecze w STS. Zobacz, jak oglądać!

Mecze za darmo STS

Jeżeli do tej pory męczyłeś się z szukaniem streamów w internecie albo płaciłeś abonamenty, by obejrzeć kilka meczów w miesiącu, możesz pomału kończyć z tymi przyzwyczajeniami!

Dzięki usłudze STS TV wystarczy posiadać darmowe konto bukmacherskie, by oglądać mecze za darmo na stronie internetowej bądź aplikacji mobilnej. Wszystko to całkowicie legalnie, ponieważ mówimy o marce z licencją Ministerstwa Finansów.

Specjalnie na potrzeby niedoświadczonych graczy, albo tych, którzy do tej pory nie oglądali meczów w ten sposób, przygotowaliśmy poradnik mający na celu wyjaśnienie procesu oglądania meczów krok po kroku. Jak szybko się przekonacie, jest to naprawdę bardzo proste!

Już teraz zobacz, jak oglądać mecze w STS!

Darmowe mecze STS to przede wszystkim piłka nożna z LaLiga czy Bundesligą na czele, ale znajdziecie tutaj również spotkania koszykarskie, tenisowe i wiele, wiele więcej. Streamy można uruchamiać bez limitu, a nawet bez środków na koncie!

Dobrą wiadomością jest fakt, że STS pozwala na założenie konta bez weryfikacji. Nie musimy więc przed rejestracją przygotowywać skanów dokumentów tożsamości czy ich zdjęć!

Jeżeli nie masz jeszcze konta w STS i właśnie chcesz je założyć, pamiętaj, że tylko w formularzu rejestracyjnym możesz wpisać kod promocyjny „BETONLINE„. Kolejnej takiej okazji mieć już nie będziesz!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button