Transmisje meczów w Bwin – co można oglądać u bukmachera?

Transmisje meczów już dawno stały się dość typowym elementem topowych bukmacherów działających w Polsce. Jak przedstawia się sytuacja w ich kontekście jeżeli chodzi o bukmachera Bwin, który nie tak dawno temu pozyskał swoją licencję na prowadzenie działalności w Polsce? Co pozwala on oglądać?

Transmisje meczów w Bwin
Transmisje meczów w Bwin – co można oglądać u bukmachera?

Warto wiedzieć: choć buk ten oferuje transmisje meczów w swoich zagranicznych serwisach, nie wiadomo, czy w Polsce Bwin rejestracja da nam do ich dostęp. Warto więc przejrzeć jego serwis internetowy dopiero po jego starcie.

Transmisje piłki nożnej w Bwin

Oczywistym jest, że zdecydowanie najszerszą ofertę na transmisje meczów bukmacher Bwin prezentuje na polu piłki nożnej – najpopularniejszej dyscypliny sportu na świecie. W swoim bogatym wachlarzu rozgrywek zawarł on między innymi:

  • najpopularniejsze ligi świata, w tym między innymi tę włoską, hiszpańską, amerykańską (MLS), francuską czy niemiecką,
  • towarzyskie mecze reprezentacyjne oraz mecze o stawkę, ale w turniejach odbywających się poza Europą.

Bwin jest oficjalnym bukmacherem Ligi Europy i Ligi Konferencji Europy. Jako jedyny podmiot transmituje wybrane mecze z tych właśnie rozgrywek.

Zobacz nowy STS kod promocyjny na darmowe promocje.

Mecze tenisowe na żywo w Bwin

Bwin to jednak nie tylko piłka nożna. Duża część jego oferty na transmisje meczów dotyczy również tenisa, uważanego za jeden z najpopularniejszych sportów na świecie. Obejrzymy u niego wszystkie spotkania organizowane w ramach tak zwanego Wielkiego Szlema, jak również wiele spośród pomniejszych turniejów tak WTA (tenis kobiet), jak i ATP (tenis mężczyzn) – zwłaszcza tych, w których zawodnicy i zawodniczki mogą zdobyć sporo punktów do rankingu.

Inne dyscypliny sportu – co oglądać u tego bukmachera?

Jak sugerują pojawiające się na temat Bwin opinie, nie tylko tenis i piłka nożna zasługują u niego na uwagę w kontekście transmisji online. Bukmacher słynie – zwłaszcza poza granicami naszego kraju – z doskonałego pokrywania bardziej niszowych  dyscyplin sportu. Doskonale radzi sobie chociażby na polu krykieta, w ramach którego transmituje (i oczywiście udostępnia w ofercie) większość popularnych rozgrywek, jak również wiele z tych, które uchodzą za mniej znane, a nawet bardziej amatorskie. Obejrzymy u niego również wybrane mecze koszykówki czy hokeja, ale także golf, bilard, dartsy, Keno oraz wyścigi konne – szczególnie popularne w Wielkiej Brytanii. Widać jest, że Bwin dba o to, by posiadać licencję na wszystko to, co może być istotne dla jego potencjalnych odbiorców.

Warto pamiętać, że u bukmachera Bwin bez depozytu nie będziemy mogli nie tylko obstawiać spotkań sportowych, ale też ich oglądać. Transmisje są u niego bowiem udostępniane na 24 godziny po zawarciu ostatniego zakładu. Co istotne, dowolny zakład odblokowuje dostęp do pełnego działu z transmisjami, a nie wyłącznie do meczu, na który się postawiło. Nie ma też znaczenia stawka, za którą się zagrało – ta może być nawet najmniejsza. Pamiętajmy jednak, że pierwszy depozyt jest poniekąd powiązany z bonusem powitalnym. Zanim go dokonamy, poczytajmy na ten temat.

5 / 5. Ocen: 6

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button