Szczęśliwe liczby w Keno 2023. Wystarczy je postawić, by wygrać?

Gra Keno kusi graczy wygranymi z sześcioma zerami. Jakie są szczęśliwe liczby, czyli te, które padają najczęściej? Sprawdzamy i odpowiadamy na pytanie, czy wystarczy je postawić, by zarobić.

Szczęśliwe liczby w Keno. Wystarczy je postawić, by wygrać?
Szczęśliwe liczby w Keno 2023. Wystarczy je postawić, by wygrać?

Losowanie Keno 2023 – co 4 minuty szansa na sukces!

Gra Keno cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ rozstrzygnięcia padają w niej co 4 minuty każdej doby. Gracze mogą próbować szczęścia już z samego rana i tak aż do samego wieczora. Łącznie jest w jednym dniu 261 losowań, a do tej pory najwyższa wygrana, jaka padła w tym przypadku, to 2 miliony złotych.

Podobnie jak sprawdza się to, jaki jest skuteczny system Eurojackpot, nie brakuje osób zainteresowanych tym, co trzeba zrobić, by zarabiać w Keno. Szczęśliwe liczby to dla wielu rozwiązanie, ponieważ to właśnie to mówi nam, jakie kule wylosowywane są najczęściej.

Dlaczego warto?BukmacherBonus
🔥 Najwyższe kursy 🔥Superbet3754 PLN
📱 Najlepsza aplikacja 📱eTOTO200 PLN
❤️ Najlepsza oferta powitalna ❤️STS760 PLN
🎪 Najwięcej rynków 🎪Fortuna630 PLN
🤩 Najciekawsza promocja 🤩Fuksiarz500 PLN
Ranking legalnych bukmacherów

Wysokość wygranej w Keno zależy od tego, ile liczb uda nam się poprawnie wytypować. Zawsze rozlosowywanych jest 20 kul, a gracz może zakreślić maksymalnie 10, a minimum 1. Co ciekawe, w niektórych przypadkach da się zarobić również wtedy, gdy nie uda się nam poprawnie trafić ani jednej liczby.

Legalny bukmacher Fuksiarz
Legalny bukmacher Fuksiarz

Keno szczęśliwe liczby – dlaczego są tak popularne?

Szczęśliwe liczby, jak sama nazwa wskazuje, to te, które mogą pochwalić się ponadprzeciętną częstotliwością występowania w losowaniach. Z racji tego, że dają zarobić najwięcej, przynoszą najwięcej szczęścia. Stąd zatem nazwa taka, a nie inna. Nie brakuje chętnych do tego, by poznać te najczęściej trafiane liczby i chyba byłoby dziwne, gdyby wyglądało to inaczej.

Trafiane w Keno szczęśliwe liczby są popularne, ponieważ gracze uważają, że dzięki nim mogą zarobić w tej grze. Potencjalne zyski są naprawdę duże, a to kusi do regularnego zawierania zakładów. Co jakiś czas pojawiają się też zachęcające do rejestracji u Totalizatora Sportowego promocje – w Lotto online kod promocyjny czasem pozwala na zdobycie darmowych pieniędzy na grę.

Każdy, kto gra w Keno, chce na tej grze zarabiać. Tym bardziej nie ulega wątpliwości to, że statystyki związane z tą produkcją tak naprawdę nigdy się graczom nie znudzą. Pojawia się też ich coraz więcej – począwszy od najbardziej podstawowych, a kończąc na takich, które pokazują, jakie kule padają najczęściej w danym dniu tygodnia albo czy więcej dają zazwyczaj zarobić liczby parzyste czy też nieparzyste.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl760 PLN w bonusachBETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachBETONLINE
eFortuna.pl630 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl200% do 300 PLNBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Czy są pewniaki w Keno, które zawsze dają zysk?

Kiedy interesuje nas wygrywanie w Lotto online dużych pieniędzy, nie ulega wątpliwości, że chcemy zysku „na już”. Może się to udać, jednak najczęściej jest odwrotnie i to nie jest zaskakujące – prawdopodobieństwo trafienia głównej nagrody jest mikroskopijne (wytypowanie 10 na 10 to szansa 1 do 2147180!).

Najlepsi typerzy w Polsce potrafią na obstawianiu sportu całkiem solidnie zarabiać, ale ich działania opierają się na wykorzystywaniu wiedzy o jakiejś dyscyplinie. Z grami liczbowymi jest inaczej – w nich zyski to kwestia szczęścia i niczego więcej.

Próbnie sprawdziliśmy, jakie liczby trafiane były w Keno w ostatnich 10 losowaniach. Gdybyśmy kierowali się tylko i wyłącznie tymi danymi, moglibyśmy spokojnie napisać, że opłaca się stawiać następujące liczby:

 • 7
 • 25
 • 44
 • 45
 • 48
 • 59
 • 61

Kule z podanymi wyżej liczbami padły przynajmniej w połowie losowań z bazy ostatnich dziesięciu. Oczywiście, przy wykresie dotyczącym dwudziestu czy stu rozstrzygnięć mogłoby to wyglądać zupełnie inaczej. Tym bardziej nie można powiedzieć, że są w Keno szczęśliwe liczby, które dają zarobić w każdych okolicznościach.

Co ciekawe, w naszym przypadku nie brakowało takich liczb, które padły tylko raz albo nawet ani razu. Wśród tych ostatnich znalazły się:

 • 28
 • 29
 • 50

Tylko jednokrotnie trafiane były za to:

 • 4
 • 11
 • 12
 • 38
 • 39
 • 57
 • 64

Keno statystyki. Czy brać je w ogóle pod uwagę?

Granie w Keno online. Pewniaki to pewny zysk?
Granie w Keno online. Pewniaki to pewny zysk?

Oczywiście, że nie jest problemem znaleźć dotyczące gry Keno statystyki. Osobna kwestia jest jednak taka, czy w ogóle warto się czymś takim kierować przy zawieraniu zakładów. Każdy musi podejść do tego indywidualnie i samemu odpowiedzieć na to pytanie. Na pewno znajdą się zwolennicy zarówno grania w ten sposób, jak i ci, którzy wybiorą inną strategię.

Możemy jednak zagwarantować, że nie istnieją do grania w Keno pewniaki, które dają zyski za każdym razem, gdy je obstawiamy. Trzeba być bardzo naiwnym, by uważać, że jest inaczej. Mówi się, że matematyka nie kłamie i w tym przypadku to także coś, o czym zapominać nie można – rachunek prawdopodobieństwa jest jeden i daje konkretne odpowiedzi.

Na szczęście, można spróbować w internecie obstawiać chociażby mecze piłkarskie. U bukmacherów jest także szansa na wygrywanie prawdziwych pieniędzy, a jednocześnie można poświęcić więcej czasu na analizę, która realnie może zmaksymalizować zyski. Chociaż w sporcie są też niespodzianki, nawet i te da się przewidzieć, korzystając z odpowiednich narzędzi statystycznych.

Zakłady bukmacherskie są popularne, gdyż w ostatnim czasie coraz częściej proponują rozwiązania mało standardowe. Wśród nich mamy obstawianie gry FIFA, kart czy wirtualnych dyscyplin, w których komputer rywalizuje z komputerem.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4.9 / 5. Ocen: 237

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button