Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Jak STS promuje bezpieczne typowanie?

STS to bukmacher, który nie bez powodu cieszy się na polskim rynku tak dużym uznaniem ze strony obstawiających. Wynika ono między innymi z faktu, że dba nie tylko o atrakcyjność swojej oferty, ale i przejrzystość i transparentność. Również w kwestiach czysto technicznych. W STS rejestracja daje nam pewność, że obstawiać będziemy nie tylko na solidnych dla nas warunkach, ale i bezpiecznie. Jak bukmacher pozwala nam zachować to bezpieczeństwo? W jaki sposób jesteśmy u niego w stanie zadbać o pełnię kontroli nad tym, ile wydajemy na typowanie?

sts bezpieczne granie

Limity bukmacherskie w STS

STS każdemu ze swoich typujących pozwala na ustawienie specjalnych limitów, które będą automatycznie “dawkowały” mu możliwość typowania – adekwatnie do jego indywidualnych ustawień. Limity mogą dotyczyć czasu spędzanego w serwisie internetowym STS, ale też dokonywanego obrotu. Można je ustawić na okres 24 godzin, 7 dni lub trzech miesięcy. Po upłynięciu tego czasu, zostaną zniesione i będą mogły zostać ponowione. Co ważne, raz ustalonych limitów nie można w żaden sposób unieważnić. To z kolei stanowi najlepsze zabezpieczenie przed nierozsądnym wydatkowaniem zgromadzonych na własnym koncie bukmacherskim środków. Co istotne, każde kolejne podwyższenie limitu (a zatem wartości, z jaką jest związany – czy to kwoty obrotu, czy to minut lub godzin spędzonych w serwisie internetowym) sprawi, że na aktywację kolejnego limitu trzeba będzie czekać dłużej. Przy pierwszej zmianie kolejna jest możliwa po 24 godzinach, druga zaś po siedmiu dniach. Trzecia i kolejna jest możliwa dopiero po trzech miesiącach. Warto więc zastanowić się – jeszcze zanim ustali się limit na poziomie adekwatnym do własnych chęci.

Ochrona osób niepełnoletnich

W STS kod promocyjny jest naprawdę kuszący – podobnie, jak inne bonusy bukmacherskie. To sprawia, że również niepełnoletni decydują się na rejestrację. Mimo, że ta jest nielegalna. Buk na każdym kroku informuje, że typowanie u niego jest przeznaczone wyłącznie dla dorosłych. Przeznaczył nawet osobny dział uświadamiający o ryzykach płynących z typowania i symptomów wskazujących na to, że warto rozważyć zaprzestanie lub ograniczenie obstawiania.

W STS rejestracja jest możliwa dla każdego – buk jednak weryfikuje każde konto poprzez sprawdzenie dowodu osobistego właściciela i porównanie go z danymi wpisanymi w czasie rejestracji. Weryfikacji musi dokonać sam użytkownik w czasie 30 dni od założenia konta – bez niej będzie ograniczony. Nie będzie mógł na przykład wypłacić zgromadzonych na koncie środków (również tych, które zapewnił w STS kod promocyjny).

Zawieszenie i samowykluczenie konta

Niektórzy typujący mogą chcieć całkowicie zablokować sobie dostęp do swojego własnego konta. W STS rejestracja daje taką możliwość, a odpowiednią opcję można znaleźć w ustawieniach własnego konta (po zalogowaniu). Maksymalny czas, na który można zablokować konto wynosi (jednorazowo) sześć tygodni – w tym czasie żadna z jego funkcjonalności nie będzie dostępna. Po upływie tego czasu, wszystko zostanie automatycznie odblokowane i stanie się aktywne. W pełnym tego słowa znaczeniu.

5 / 5. Ocen: 44

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button