Jak STS promuje bezpieczne typowanie?

STS to bukmacher, który nie bez powodu cieszy się na polskim rynku tak dużym uznaniem ze strony obstawiających. Wynika ono między innymi z faktu, że dba nie tylko o atrakcyjność swojej oferty, ale i przejrzystość i transparentność. Również w kwestiach czysto technicznych. W STS rejestracja daje nam pewność, że obstawiać będziemy nie tylko na solidnych dla nas warunkach, ale i bezpiecznie. Jak bukmacher pozwala nam zachować to bezpieczeństwo? W jaki sposób jesteśmy u niego w stanie zadbać o pełnię kontroli nad tym, ile wydajemy na typowanie?

sts bezpieczne granie

Limity bukmacherskie w STS

STS każdemu ze swoich typujących pozwala na ustawienie specjalnych limitów, które będą automatycznie “dawkowały” mu możliwość typowania – adekwatnie do jego indywidualnych ustawień. Limity mogą dotyczyć czasu spędzanego w serwisie internetowym STS, ale też dokonywanego obrotu. Można je ustawić na okres 24 godzin, 7 dni lub trzech miesięcy. Po upłynięciu tego czasu, zostaną zniesione i będą mogły zostać ponowione. Co ważne, raz ustalonych limitów nie można w żaden sposób unieważnić. To z kolei stanowi najlepsze zabezpieczenie przed nierozsądnym wydatkowaniem zgromadzonych na własnym koncie bukmacherskim środków. Co istotne, każde kolejne podwyższenie limitu (a zatem wartości, z jaką jest związany – czy to kwoty obrotu, czy to minut lub godzin spędzonych w serwisie internetowym) sprawi, że na aktywację kolejnego limitu trzeba będzie czekać dłużej. Przy pierwszej zmianie kolejna jest możliwa po 24 godzinach, druga zaś po siedmiu dniach. Trzecia i kolejna jest możliwa dopiero po trzech miesiącach. Warto więc zastanowić się – jeszcze zanim ustali się limit na poziomie adekwatnym do własnych chęci.

Ochrona osób niepełnoletnich

W STS kod promocyjny jest naprawdę kuszący – podobnie, jak inne bonusy bukmacherskie. To sprawia, że również niepełnoletni decydują się na rejestrację. Mimo, że ta jest nielegalna. Buk na każdym kroku informuje, że typowanie u niego jest przeznaczone wyłącznie dla dorosłych. Przeznaczył nawet osobny dział uświadamiający o ryzykach płynących z typowania i symptomów wskazujących na to, że warto rozważyć zaprzestanie lub ograniczenie obstawiania.

W STS rejestracja jest możliwa dla każdego – buk jednak weryfikuje każde konto poprzez sprawdzenie dowodu osobistego właściciela i porównanie go z danymi wpisanymi w czasie rejestracji. Weryfikacji musi dokonać sam użytkownik w czasie 30 dni od założenia konta – bez niej będzie ograniczony. Nie będzie mógł na przykład wypłacić zgromadzonych na koncie środków (również tych, które zapewnił w STS kod promocyjny).

Zawieszenie i samowykluczenie konta

Niektórzy typujący mogą chcieć całkowicie zablokować sobie dostęp do swojego własnego konta. W STS rejestracja daje taką możliwość, a odpowiednią opcję można znaleźć w ustawieniach własnego konta (po zalogowaniu). Maksymalny czas, na który można zablokować konto wynosi (jednorazowo) sześć tygodni – w tym czasie żadna z jego funkcjonalności nie będzie dostępna. Po upływie tego czasu, wszystko zostanie automatycznie odblokowane i stanie się aktywne. W pełnym tego słowa znaczeniu.

5 / 5. Ocen: 44

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button