Ranking bukmacherów 2019

Wśród tylu bukmacherów dostępnych na rynku nie wielu z nich zasługuję na większą uwagę. W rankingu bukmacherów 2019 najważniejsze są oferty zakładów, jakie bonusy i promocje oferuje dany bukmacher, a także kursy bo przecież to właśnie one sa tutaj najważniejsze.

Ranking najlepszych bukmacherów w Polsce

Bukmacherzy roku 2019

Jednym z najlepszych bukmacherów na rynku jest legalny bukmacher eTOTO, to właśnie ona jest tutaj tą, która warto się zainteresować, dlaczego? Przede wszystkim ze względu na świetną ofertę na piłkę nożna, tenis i siatkówkę.

Oprócz tego bardzo dobre kursy, bonusy i promocje nie tylko dla nowych graczy ale również dla tych, którzy grają tam ciągle. To bardzo ważne bo często się zapomina o graczach, którzy obstawiają u bukmachera od dłuższego czasu.

W rankingu bukmacherów wyraźnie widać jakie wartości mają poszczególne firmy. Widać także doskonale, że eTOTO to jedna z najlepszych jeśli nie najlepsza oferta dla nowych graczy zakładów sportowych. Oferują bardzo dobre kursy, niską marże jak na legalnego bukmachera i rewelacyjne promocje dla nowych stałych klientów. Obecnie na www.etoto.pl jest darmowy freebet 20 PLN i bonus aż 1000 PLN.

bonus etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto – Kod promocyjny: BETONLINE

Opinie o najlepszych bukmacherach online

„W Etoto mam wszystko to co obstawiam czyli piłka nożna, sporty wirtualne i e-sport. Kursy są spoko, marża niska i promocje dla stałych graczy. Niczego więcej nie potrzebuję.”

„Gram w Fortunie od bardzo dawna, teraz dzięki świetnej ofercie na hokej mogę moją ulubioną dyscyplinę sportową oglądać u nich na żywo i obstawiać live.” – typer z forum betonline.net.pl

Drugim bukmacherem, którego warto polecić to Fortuna. Jest to bukmacher, którego prawdopodobnie wszyscy już znają, to oczywiście nie przeszkadza żeby się u niego zarejestrować i obstawiać, to tylko pokazuje, że Fortuna mimo wielu lat już działalności wciąż jest na topie i nie daje się wyprzedzić w rankingu nowym graczom zakładów sportowych.

Bukmacher Fortuna góruje nad innymi przede wszystkim ofertą zakładów na popularne sporty jak piłka nożna, tenis czy siatkówka. Jeżeli obstawiasz te dyscypliny to Fortuna będzie dla Ciebie prawdopodobnie najlepsza. Dodatkowo warto skorzystać z obecnych promocji czyli darmowy zakład, bonus do depozytu 1000 PLN.

Inny popularny bukmacher to STS. Też go nie trzeba przedstawiać, podobnie jak Fortuna ma świetną ofertę zakładów, a do tego e-sport, który naprawdę jest mocno popularny ostatnio w naszym kraju. Jeżeli nie masz konta w STS to teraz jest świetna promocja, czyli darmowy bonus bez depozytu w kwocie 29 PLN, wystarczy podczas rejestracji wpisać kod promocyjny BETONLINE. Konto założyć możesz na www.sts.pl.

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button