Ranking najlepszych bukmacherów 2019

Nowy rok to nowy ranking najlepszych bukmacherów 2019 roku. Oczywiście w rankingu brane są tylko zakłady bukmacherskie, które są w Polsce legalne, czyli posiadają zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową w naszym kraju.

ranking bukmacherów
Ranking bukmacherów 2019

Najlepszy bukmacher 2019

Który to najlepszy bukmacher 2019 roku? Otóż braliśmy pod uwagę kilka bardzo istotnych czynników, które po zsumowaniu dały nam wynik jaki zobaczycie poniżej. W tych czynnikach brane były pod uwagę przede wszystkim:

  • oferta zakładów bukmacherskich
  • kursy
  • bonusy i promocje
  • limity dla graczy
  • obsługa mobilna
  • obsługa klienta

W ofercie zakładów skupiliśmy się na ilości dyscyplin jakie bukmacher ma w swojej ofercie, oprócz tego jaka jest ilość zakładów na dane wydarzenie, bo nie sztuką jest mieć tysiąc meczów skoro w nich można zagrać jedynie 1×2. Graczy interesują także inne zakłady jak handicapy czy tzw. podpórki 1X, X2 itp.

Kursy bukmacherskie to było największe wyzwanie, gdyż zmieniały się one jak w kalejdoskopie, raz eTOTO miał najwyższe, raz Fortuna, innym razem Totolotek lub STS, i tak w kółko. Musieliśmy uśrednić kursy żeby wybrać tego jedynego, które te kursy ma najczęściej najwyższe.

Dlatego nasz ranking bukmacherów 2019 był bardzo trudny do rozstrzygnięcia, po wielu dniach doszliśmy do konsensusu i ustaliliśmy trójkę najlepszych w Polsce bukmacherów online.

1 miejsce: Fortuna

„Bukmacher Fortuna to na pewno najlepszy bukmacher w Polsce. Nie bez przyczyny ma najwięcej graczy, przecież ich oferta jest najlepsza, a do tego kursy wysokie i bonusy, których nie powstydziłby się nawet bet365.” – opinia o Fortunie z forum betonline.net.pl

2 miejsce: eTOTO

„Bukmacher eTOTO to zaraz po Fortunie czołowy Polski buk, uważam że za rok to eTOTO może być najlepszym bukmacherem bo to w jaki sposób się rozwijają jest bardzo ciekawe i interesujące. Najlepsze sa u nich zakłady na żywo i oferta z hokeja.”

3 miejsce: Totolotek

„Gram w Totolotku od lat i raczej nie zamierzam się z nim rozstawać, wiem że są inni bukmacherzy w Polsce ale to właśnie Totolotek mi podpasował najbardziej. Szczególnie promocjami, które mają dla stałych graczy.”

4 miejsce: STS

„W STS masz wszystko to co trzeba, wysokie kursy jak na legalnego bukmachera, doskonała oferta zakładów na popularne sporty, a do tego sporty wirtualne i kapitalna oferta na e-sport. Zawsze gotowy do odpowiedzi obsługa klienta, czat sportowy. No i te bonusy bez depozytu. Czego chcieć więcej?”

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button