Przegrałeś w STS? Odbierz zwrot do 200 PLN!

Nie udało ci się poprawnie wytypować wyników Ligi Mistrzów? Sprawdź, czy możesz w STS wykorzystać najnowszą promocję, w której przygotowano dla graczy zakład bez ryzyka 200 PLN!

Przegrałeś w STS? Odbierz zwrot do 200 PLN!
Przegrałeś w STS? Odbierz zwrot do 200 PLN!

STS bukmacher. Zakład Bez Ryzyka

Oferta jest przygotowana dla osób, które jeszcze nie mają konta w STS albo założyły je w dniach 30 kwietnia – 1 maja. Tylko pierwszy kupon zagrany po rejestracji jest brany pod uwagę.

W ramach promocji otrzymuje się premię do 200 PLN w przypadku nietrafionego kuponu. Jak dokładnie to wygląda? To bardzo proste, a poniższa instrukcja wszystko dokładnie tłumaczy.

200 PLN cashbacku w STS. Jak odebrać?

  1. Wchodzisz na www.STS.pl i zakładasz konto
  2. Kod promocyjny STSBETONLINE” uprawnia cię do odebrania 29 PLN bez depozytu i do 1000 PLN za pierwszą wpłatę
  3. Grasz za swoje pieniądze do 200 PLN
  4. W razie niepowodzenia, STS zwraca ci pełną kwotę zwrotu!

Tylko pierwszy zagrany zakład jest brany pod uwagę. Jeżeli postawisz w nim 10 PLN, będziesz mógł otrzymać cashback dokładnie o takiej samej wartości.

Cashback jest przyznawany automatycznie. STS potrzebuje do 24 godzin od rozliczenia kuponu, by zaksięgować bonus na twoje konto.

sts cashback za przegraną
sts cashback za przegraną

Uwaga! Nie możesz w promocji wykorzystywać kuponów, które rozliczone zostaną w dniu 5 maja lub później!

Chcesz wiedzieć więcej na temat różnych promocji? U nas bukmacher STS i nie tylko pojawiają się bardzo często! Zaglądaj, by nie przegapić niczego, co jest istotne!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button