Totolotek powiększa wygrane na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

Obstawiasz Ligę Mistrzów bądź Ligę Europy w tym tygodniu? Zerknij na nową promocję legalnego bukmachera Totolotek, dzięki której można otrzymać większe wygrane już od 20 PLN!

Totolotek powiększa wygrane na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!
Totolotek powiększa wygrane na Ligę Mistrzów i Ligę Europy!

Totolotek bonus od wygranych

Oferta specjalna jest dostępna tylko dla osób, które zarejestrowane są na stronie marki Totolotek. Nie trzeba zapisywać się do niej – wymogiem jest postawienie konkretnego kuponu.

Do promocji zaliczają się zakłady zagrane za minimum 20 PLN o kursie wynoszącym co najmniej 2.00. Kupon uważa się za kwalifikacyjny to i wyłącznie wtedy, gdy znajdzie się w nim przynajmniej jeden mecz z półfinałów Ligi Mistrzów bądź Ligi Europy.

bonus etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto

Totolotek Gram Grubo Liga Mistrzów

Interesuje cię legalny bukmacher Totolotek, a dokładniej jego oferta? Zajrzyj już teraz na oficjalną stronę i poznaj wszystkie szczegóły. Pamiętaj, że na start możesz otrzymać bonus bez depozytu 20 PLN. Wystarczy podać kod promocyjny „BETONLINE„.

Regulamin tej promocji, w którym znajdują się informacje od tych mniej do bardziej istotnych, znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej bukmachera Totolotek.

W ramach oferty wygrywa się więcej o 14% niż zwykle. Dzięki temu zarabiasz dokładnie tyle, ile zarobiłbyś u innego bukmachera, który w ogóle nie odprowadza podatku. Innymi słowy, w Totolotku jest obecnie jak u zagranicznego bukmachera bez licencji!

Masz już swoje typy na LM i LE? A może chcesz stworzyć porządną „taśmę” z wieloma wydarzeniami? :)


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button