Promocje w LV BET i Noblebet na 2021 rok

Aktualnie szukasz profesjonalnego bukmachera internetowego? Może zatem najlepszym wyjściem będzie skorzystanie z oferty LV BET albo Noblebet? Sprawdź, jakie promocje zostały przygotowane przez obie te firmy hazardowe dla graczy.

Promocje w LV BET i Noblebet na 2021 rok
Promocje w LV BET i Noblebet na 2021 rok

Jakie atrakcje są w ofercie LV BET?

Możesz m.in. zdecydować się na skorzystanie z pakietu powitalnego do 3333 PLN. Co trzeba zaś zrobić, by tak się stało? Powinieneś wejść na lvbet.pl i zarejestrować konto. Dzięki temu będziesz miał szansę zainkasować naprawdę znakomitą promocję składającą się z trzech części. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Przy pierwszym depozycie możesz otrzymać 2000 PLN. Przy drugiej wpłacie 1000 PLN. To nie wszystko, bo na stronie lvbet.pl możesz zgarnąć również zakład bez ryzyka w wysokości 333 PLN. Jakie inne promocje są w tym momencie (stan na 7 czerwca 2021 roku) przygotowane przez LV BET? Możesz postarać się wytypować dokładne wyniki Polaków na Euro 2020. Naprawdę warto, bo jeśli Ci się uda, to czeka Cię spora wygrana. Do podziału (dla wszystkich, którzy trafią dokładne wyniki) jest 100 000 PLN. A może chcesz zagrać zakłady 1×2 na spotkania pierwszej kolejki Euro 2020? Jeśli uda Ci się poprawnie obstawić to, która drużyna wygra w każdym przypadku, to Twoje konto będzie zasilone sumą… 50 000 PLN.

Dlaczego jeszcze warto zarejestrować się na stronie lvbet.pl? Możesz również stać się posiadaczem bonusu bez depozytu. Jego użycie (z mnożnikiem „x20”) jest możliwe wyłącznie w zakładach typu kombi, które składają się z minimum trzech zdarzeń; o kursie wynoszącym co najmniej 2.50. Pamiętaj, że minimalny kurs każdego zdarzenia musi zaś wynosić 1.25. Warto również zapoznać się z promocjami: „LV KOMBI BOOST”, „BEZPIECZNY KUPON 5+”, „OPERACJA: ESPORTS ZWROT 100 PLN”, „DWIE DYCHY NA SPORTY WIRTUALNE”, „ZBIJAMY PODATEK PO REJESTRACJI”, „BONUS POWITALNY NA WIRTUALKI”, czy „GRUBY KUPON”. Na stronie lvbet.pl nie brakuje też specjalnych promocji dla kibiców klubu żużlowego Unii Leszno i piłkarskiego Widzewa Łódź. Warto zauważyć, że gracze LV BET mogą również zbierać punkty i wymieniać je na gotówkę!

Co można otrzymać w Noblebet?

Warto założyć konto także w noblebet.pl. Jaka oferta została przygotowana dla nowych graczy? To m.in. bonus od pierwszego depozytu 100% aż do 1200 PLN. Poza tym możesz grać bez podatku przez 30 dni po dokonaniu rejestracji. Osoby, które zdecydują się na założenie konta na noblebet.pl otrzymają także bonus od drugiego depozytu (50% do 600 PLN) i bonus od trzeciego depozytu (100% do 200 PLN) – w tym wypadku na sporty wirtualne. To szansa, by zgarnąć łącznie nawet 2000 PLN! Liczysz na spore kursy? W takim razie warto wybrać Noblebet. Jeśli postawisz minimum trzy zdarzenia (kurs każdego z nich powinien wynosić co najmniej 1.30), to łączny kurs zostanie powiększony o 5%. Jeśli zaś zagrasz 14 takich zakładów, to… ewentualna wygrana będzie podwojona. Noblebet przygotował dla graczy także takie promocje, jak „KRÓLEWSKI BETBUILDER”, „20% ZA SPORTY WIRTUALNE”, czy „25 PLN za E-SPORTY”. Możesz także grać zakłady typu kombi w ramach jednego meczu, czy zainkasować bonus od pierwszego zakładu (postawionego w ramach aplikacji mobilnej) w wysokości 20 PLN. Wśród graczy sporą popularnością cieszą się też „BONUS POWITALNY 300 PLN” (na sporty wirtualne) oraz opcja CASH-OUT.

Dlaczego warto wybrać tych właśnie bukmacherów?

Rejestracja na lvbet.pl oraz noblebet.pl to będzie bardzo dobra decyzja. Są to bowiem legalne firmy bukmacherskie, które oferują użytkownikom wiele promocji.

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button