Promocje oferowane przez firmy hazardowe

Dużo graczy chętnie rejestruje się w różnych firmach hazardowych. Zwłaszcza, że jest to bardzo prosty sposób na to, aby zgarnąć rozmaite bonusy. Jakie promocje czekają jednak na graczy? Co mogą uzyskać typerzy, którzy posiadają konta u różnych buków? 

Promocje oferowane przez firmy hazardowe
Promocje oferowane przez firmy hazardowe

Bonusy na start dla nowych

Są to np. bonusy dla zupełnie nowych użytkowników. Naprawdę warto z nich korzystać. Można m.in. znacząco zwiększyć stan swojego konta. Większość obecnych firm hazardowych oferuje np. takie bonusy, które są związane z kwotą pierwszego depozytu. Można np. uzyskać podwojenie wpłacanej gotówki itp. Pieniądze bonusowe nie są oczywiście – na początku – własnością konkretnego użytkownika. Zawsze są bowiem pewne warunki, które należy spełnić, aby ta gotówka była już w 100% konkretnego typera.

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Rekomendujemy zatem każdemu graczowi, aby zapoznał się z warunkami promocji. Czasami lepiej zdecydować się na nieco mniejszy bonus powitalny, ale taki, który jest po prostu łatwiejszy w aspekcie dokonania szybkiego oraz sprawnego obrotu. Co powinno być tutaj szczególnie istotne? Na przykład kursy, które muszą być zagrane, aby zakłady pojedyncze lub akumulowane wliczały się do realizacji obrotu. Pewnym utrudnieniem jest także czas. Niektóre firmy hazardowe wymagają bowiem, aby gracze w określonym przedziale zagrali za konkretną sumę pieniędzy. 

Najbardziej znane bonusy powitalne:

  • www.STS.pl – 29 PLN STS bonus bez depozytu na start z kodem promocyjnym BETONLINE + 1200 PLN przy pierwszej wpłacie + 20 PLN na STS Betgames
  • www.Betfan.pl – 100 PLN jako zakład bez ryzyka + 3000 PLN na start!
  • www.Betclic.pl – cashback 550 złotych od przegranej w pierwszym kuponie. Tylko z kodem KOD550
  • www.eFortuna.pl – bonus 20 PLN za samo założenie konta + 1000 PLN od pierwszej wpłaty + 100 PLN zakład bez ryzyka. Kod promocyjny BETONLINE

Freebet – najważniejsze informacje

Czasami można również zdecydować się na takie bonusy. Jest wielu graczy, którzy chętnie z tego korzystają. Wybierają zatem nowoczesne firmy – działające całkowicie legalnie – i oferujące takie właśnie promocje. Tutaj generalnie nie ma żadnego ryzyka. Gracze mogą zdecydować się na freebet bez obaw o utratę własnych pieniędzy. Jeśli typer przegra, to nie odbija się to negatywnie na stanie jego konta. Jeśli natomiast wygra, to otrzymuje pieniądze tak naprawdę bez żadnego większego stresu. To jednak nie oznacza, że gracze mogą bez dokładnej analizy przystąpić do stawiania kuponów pojedynczych czy akumulowanych.

Warto bowiem zrobić wszystko, aby zakład był dokładnie oraz staranie przeanalizowany. Tak, żeby szanse na wygraną były po prostu stosunkowo duże. Wybieraj zatem spotkania z dyscyplin, którymi się po prostu na co dzień interesujesz. Nie graj też zbyt wysokich kursów. Wszystko musi realizowane rozsądnie. Tak, żeby szanse na wygrane były naprawdę duże.

Co jeszcze jest oferowane?

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Dobrej jakości firma hazardowa oferuje tak naprawdę nie tylko bonusy powitalne dla nowych użytkowników. Można zatem otrzymywać także choćby oferty okolicznościowe. Są one np. związane z ważnymi wydarzeniami sportowymi, rozrywkowymi lub politycznymi.

Na pewno nie będzie brakowało wielu tego typu promocji biorąc pod uwagę zbliżające się Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Niedługo także Igrzyska Olimpijskie. Każdej firmie hazardowej będzie zależało na tym, aby użytkownicy decydowali się na konkretną ofertę na danej stronie internetowej. Jak można przyciągnąć graczy? Właśnie rozmaitymi promocjami. Można np. otrzymać zatem darmowy zakład na konkretny mecz lub pojedynek itp.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button