bet-at-home czy jest legalny?

Bukmacher bet-at-home był przed ustawą hazardową w 2017 roku niezwykle popularnym bukmacherem online. Prawdopodobnie bardziej lubianym iż sam bet365. Jednak obecnie jako, że bet-at-home nie jest w Polsce legalny stał już niemal zapomniany, gdyż Polscy bukmacherzy doskonale zapełniły lukę po tym bukmacherze internetowym.

bet-at-home legalny czy nie
Czy bukmacher bet-at-home jest w Polsce lagalny?

Bet-at-home kiedy legalny w Polsce?

Na pewno wielu z was zastanawia się czy bet-at-home jest w polsce legalny? Niestety na tę chwilę nie jest legalny, gdyż nie posiada licencji na działalność hazardową w naszym kraju. Przed podjęciem decyzji u tego bukmachera trzeba wiedzieć, że kary za grę u nielegalnych bukmacherów są bardzo wysokie i nie warto ryzykować.

Sam bet-at-home odmawia komentarza na pytanie czy i kiedy będzie legalny w Polsce. Niestety nie wiadomo czy bet at home stara się o licencję i zezwolenie Ministra Finansów na działalność hazardową i udzielanie zakładów wzajemnych. Do tego czasu lepiej i na pewno bezpieczniej skorzystać z rankingu bukmacherów, na którym są tylko legalni i pewni bukmacherzy z Polski

kod promocyjny STS 2019
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Podobna sytuacja jak z bet at home jest w przypadku innych popularnych kiedyś bukmacherów jak bet365, bwin czy Unibet. Każdy z nich nie ma zezwolenia i nie jest legalny w Polsce.

___________________
Bukmacher bet-at-home nie posiada zezwolenia i nie jest legalny w Polsce. Gra w i udział w nielegalnych zakładach jest karany. Hazard dostępny wyłącznie dla osób pełnoletnich

0 / 5. Ocen: 0

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button