100, a może 1000 złotych EXTRA? Fortuna daje kasę w Happy Hours!

Happy Hours u bukmachera Fortuna to szansa na zarobienie EXTRA pieniędzy i to za dokładnie takie samo obstawianie, co zwykle! Już teraz można poznać szczegóły o tej promocji!

100, a może 1000 złotych EXTRA? Fortuna daje kasę w Happy Hours!
100, a może 1000 złotych EXTRA? Fortuna daje kasę w Happy Hours!

Fortuna Happy Hours – większe wygrane dla wszystkich!

Dlaczego Happy Hours Fortuna to promocja, która cieszy się tak dużym zainteresowaniem graczy i zawsze przyjmowana jest z uśmiechem na twarzach? Dzięki niej każdy może zyskać 14% wygranych więcej, niż na co dzień i to bez specjalnie skomplikowanych warunków!

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Promocja obowiązuje tylko przez godzinę. Rozpoczyna się o 17.00, a kończy 60 minut później. Co bardzo istotne, do niej w ogóle nie trzeba się zapisywać – każdy gracz automatycznie jest kwalifikowany po postawieniu konkretnego kuponu.

Fortuna promocja z premią – 14% wygranych więcej, niż zwykle!

Do oferty zaliczają się jedynie kupony zagrane za co najmniej 20 PLN brutto, w których znajdą się minimum 3 typy na wydarzenia sportowe z oferty na piłkę nożną pre-match.

AKO lub MAXIKOMBI – tylko od gracza zależy, na co dokładnie postawi i na jaki rodzaj zakładu się zdecyduje. To naprawdę wyjątkowo prosta oferta!

Bonus bukmacherski Fortuna przyznaje od wygranych. Chodzi o to, że gracz ma powiększone wygrane o 14% i to bez względu na to, czy postawi duże pieniądze, czy postawi absolutne minimum.

W ciągu trwania promocji można skorzystać z niej więcej niż jeden raz. To świetna szansa dla tych, którzy przed weekendem obstawiają od razu na sobotę, niedzielę, a może i inne dni tygodnia!


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button