Na jakie drużyny nie stawiać u bukmachera 2021?

Grasz u bukmachera? Chcesz wiedzieć, na jakie drużyny nie stawiać w roku 2021, żeby zbyt często nie przegrywać? Oto wszystko, co powinieneś wiedzieć! Tylko sprawdzone informacje od profesjonalistów i tych, co regularnie zarabiają na grze!

Na jakie drużyny nie stawiać u bukmachera 2021?
Na jakie drużyny nie stawiać u bukmachera 2021?

Pech w zakładach bukmacherskich

Legalni bukmacherzy w Polsce to już żaden temat tabu. Wszyscy wiedzą, że takie miejsca istnieją i bardzo chętnie z nich korzystają. Obstawianie meczów to coś, co polscy fani sportu uwielbiają i wydaje się, że inaczej być nie może. Wszystko dlatego, że zakłady to szansa na spory zarobek, a ten kusi nawet osoby, które niekoniecznie muszą narzekać na brak finansów w domowym budżecie.

Każdy z graczy szuka sposobu na to, by zarabiać pieniądze na swoich typach bukmacherskich. Rzeczywistość jest taka, że niektóre pewniaki dają zarobić więcej, a inne mniej, ale też i nie każde ostatecznie dają szansę na sukces, chociaż tak się wydawało przy ich graniu. Kiedy komuś więcej niż raz zdarzy się przegrać kupon przez jakąś drużynę, najczęściej komentuje to w internecie. Tym samym mogłaby powstać swego rodzaju rozpiska, na jakie drużyny nie stawiać u bukmachera.

eWinner bonus + kod promocyjny
eWinner bonus + kod promocyjny

Bardzo wielu typerów pyta się profesjonalnych graczy o to, na kogo grają najczęściej i dlaczego. Odpowiedź zazwyczaj słyszą bardzo podobną, chociaż też nie brakuje takich, którzy udzielają naprawdę konkretnych wskazówek. Jeżeli ktoś szuka ogólników, tutaj ich nie znajdzie. To dobra wiadomość. Pierwsza, ale też i nie ostatnia.

Co typować, by wygrywać pieniądze?

Zacznijmy od tego, że każdy jest w stanie u bukmachera zarabiać pieniądze. I nie musi brać pod uwagę tylko najpopularniejszych dyscyplin bukmacherskich, chociaż nie ma co ukrywać, że to o nich pisze się na forach tematycznych najwięcej. Tutaj dochodzimy jednak do bardzo ważnej kwestii – zawsze powinniśmy grać przede wszystkim na to, na czym się znamy. Nie najlepszym pomysłem wydaje się być to, by typy z tenisa grała osoba, która nawet nie zna podstawowych zasad tej gry. Przykładów można by tu podawać bardzo wiele.

Prawdopodobnie jedną z pierwszych dyscyplin, jakie wybierzecie, będzie piłka nożna. Futbol to u nas sport narodowy, więc i on zajmuje najwięcej miejsca w ofercie bukmacherów w naszym kraju. A kiedy już przeczesywaliście internet w poszukiwaniu tego, których drużyn nie typować w zakładach bukmacherskich, to prawdopodobnie dlatego, iż właśnie kluby z piłki nożnej znalazły się na waszym celowniku.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jeżeli ktoś rozpoczyna swoją przygodę z obstawianiem piłki nożnej, to na pewno już zaliczył przynajmniej jedną wpadkę. I pewnie też przyszło mu do głowy, że to wszystko przez konkretny zespół. Owszem, porażka jakiegoś klubu to oczywista przyczyna przegranej, ale powody takiej sytuacji są już inne. Gracz przede wszystkim nie może winić piłkarzy konkretnego zespołu za porażkę, a powinien bardziej zastanowić się nad tym, czy nie mógł danego scenariusza przewidzieć.

Pechowe drużyny u bukmacherów. Na kogo nie stawiać?

Patrzenie na jakąś drużynę jako na „pechową” może przysporzyć więcej problemów, niż korzyści. Gracz może już zawsze podchodzić źle do takiego zespołu, a wcale nie musi być to uzasadnione. Oczywiście, może zdarzyć się sytuacja, że lider Premier League złapie „zadyszkę” i będzie przegrywał mecz za meczem po znakomitej serii wygranych. Właśnie dlatego – jeśli już – to dobrze jest czasem darować sobie granie na faworytów, gdyż już nas niedawno zawiedli.

Niespodzianki w sporcie to nic nowego i nie ma tu znaczenia czy obstawianie High League, czy piłki nożnej chodzi nam po głowie. Podobnie jak we freak fightach czasem trudno jakiś scenariusz było przewidzieć, w innych sportach działa to dokładnie na tej samej zasadzie. Właśnie dlatego powinno się każdy typ dobrze przemyśleć, a już na pewno nie myśleć kategoriami, że „ta drużyna zawsze przynosi pecha, kiedy na nią stawiam”.

Gdybyśmy chcieli stworzyć listę takich drużyn, które psują kupony, musielibyśmy najpierw zbadać środowisko, czyli popytać o to innych graczy. Każdy z nich na pewno podałby swoją listę i pewnie niektóre nazwy klub widziane by były na rozpiskach częściej. Nie o pech tutaj jednak chodzi, a po prostu o to, że na niektóre drużyny gra się częściej, a na inne rzadziej. A że stawia się głównie na faworytów, to prawdopodobnie na takiej „liście wstydu” znalazłyby się FC Barcelona, Manchester City, Bayern Monachium i inne. Bo chociaż w lidze najczęściej wygrywają, też zdarzają im się wpadki, a te są zawsze na długo zapamiętywane.

Zakłady na piłkę nożną w STS
Zakłady na piłkę nożną w STS

Bukmacherka a brak szczęścia. Co na to profesjonaliści?

Nikt nikomu nie broni darować sobie meczów konkretnej drużyny ze względu na sympatię do niej czy też antypatię. Chcemy jednak zwrócić uwagę na fakt, że nie ma żadnych badań, które mogłyby potwierdzić to, iż jakiś klub jest bardziej pechowy dla typerów od innych.

Czy profesjonalni gracze często mają takie listy drużyn, na które nie grają? Raczej nie, bo oni doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak zakłady bukmacherskie działają w praktyce i co pozwala na zarabianie. Znajdziemy też na pewno wyjątki, jednak najczęściej chodzi po prostu o chęć unikania sytuacji grania przeciwko ulubionej ekipie.

Najważniejsze jest zawsze to, by trzymać się swoich strategii. Jeżeli gramy typy na ligę niemiecką, to róbmy tak dalej, o ile przynosi to wymierne korzyści. Złotej metody na wygrywanie nie ma i nigdy nie powstanie. I to nawet, gdy w końcu ktoś spróbuje zrobić listę najbardziej pechowych klubów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button