Który bukmacher jest najlepszy w Polsce?

Rosnąca konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich sprawiła, że obecnie firmy posiadające licencję od Ministerstwa Finansów rywalizują ze sobą na wielu płaszczyznach. Dla jednych najważniejsza jest oferta powitalna, dla innych liczba dostępnych zakładów, a pozostali zwracają uwagę na wysokość kursów. Który bukmacher jest obecnie najlepszy na rynku?

Analiza sytuacji na polskim rynku

Tuż po wejściu ustawy hazardowej na polskim rynku legalnych zakładów bukmacherskich znajdowało się zaledwie kilka firm, które rywalizowały ze sobą o klientów. Obecnie jest już ponad 20 bukmacherów, którzy uzyskali licencję na przyjmowanie i udzielanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju i mogą tytułować się mianem legalnych operatorów.

W tym gronie znajduje się kilku wielkich graczy, którzy prowadzą w wyścigu o procentowy udział w rynku. Na pierwszym miejscu nadal utrzymuje się firma STS, ale stale jej udziały spadają, a rosną nowe podmioty, które stosunkowo niedawno rozpoczęły działania w kanale online, jak Superbet. Przeróżne ankiety, a także badania pokazują, że obecnie najwięcej nowych klientów zakłada swoje konta właśnie u tego bukmachera. W perspektywie kilku lat można się spodziewać, że to Superbet wskoczy na pierwszą pozycję, jeśli chodzi o udział w polskim rynku. Już teraz jest to jednak najlepszy bukmacher dla graczy na podstawie opinii.

Ranking bukmacherów – dlaczego wygrywa Superbet?

Tuż po rozpoczęciu działań przez firmę Superbet na polskim rynku niewiele wskazywało na to, aby miała ona zostać potencjalnym liderem rankingu bukmacherów. Rumuński operator rozpoczął działania w Polsce od punktów stacjonarnych, które jednak nie wypaliły do końca tak dobrze, jak można było zakładać. Okazało się to jednak cenną lekcją na przyszłość. Superbet zaledwie kilka lat temu rozpoczął swoją działalność, jeśli chodzi o zakłady przyjmowane przez Internet. Obecnie ranking bukmacherów, a także porównania konkretnych ofert wskazują, że jest to najlepszy bukmacher. Dlaczego?

  1. Superbet przede wszystkim ma jedną z najlepszych ofert powitalnych na polskim rynku. W skład propozycji na start wchodzą 3 najważniejsze promocje, których poszukują gracze od nowych bukmacherów. Na start można odebrać darmowy zakład bonus od depozytu, a także aż tydzień gry bez ryzyka. Bukmacher zwraca w tym przypadku potencjalne straty uzyskane po pierwszym tygodniu od rozpoczęcia gry.
  2. Równie istotne dla graczy są również kursy bukmacherskie na poszczególne wydarzenia. Analizy porównawcze pokazują, że Superbet ma zdecydowanie wyższe przeliczniki niż chociażby Fortuna czy STS. Nic więc dziwnego, że gracze chętniej obstawiają u tego operatora, skoro mogą tam wygrać większe pieniądze.
  3. Na zakończenie warto wspomnieć również o ofercie zakładów bukmacherskich na poszczególne wydarzenia. Superbet pod tym kątem wygląda naprawdę dobrze i ma również specjalne zakłady oznaczone nazwą Superbets, których nie znajdziesz u innych z polskich operatorów. Oryginalność i innowacyjność to bez wątpienia czynnik i które wpłynęły na wysoką pozycję tego operatora.
  4. Superbet dominuje wszelkie rankingi bukmacherskie również ze względu na znakomite oferty promocyjne dla stałych klientów. Nie ma w tym momencie bukmachera na polskim rynku, który tak dobrze radziłby sobie w kontekście oferowanych promocji. W Superbet praktycznie każdego dnia stali gracze znajdą coś ciekawego do wykorzystania, czego nie można powiedzieć o konkurencji. Nic więc dziwnego, że ranking bukmacherów na 2023 rok został zdominowany przez firmę Superbet.

Więcej na temat aktualnych promocji u bukmacherów piszemy na naszej stronie!

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Zakłady wzajemne urządzane przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.superbet.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z dnia 24.10.2019 r., o nr PS4.6831.5.2019.

Autor tekstu: Filip Mełnicki – obecnie związany z agencją iGaming Nomads. Od 2 lat w branży iGaming, zajmuje się pisaniem artykułów o sporcie i zakładach bukmacherskich. Prywatnie fan Twardych Pierników Toruń. 

5 / 5. Ocen: 1

Bukmacher

Opisy najlepszych promocji bukmacherskich od legalnych bukmacherów internetowych w Polsce. Bonusy bez depozytów i rankingi najlepszych bukmacherów online.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button