Koronawirus a obstawianie zakładów bukmacherskich. Sprawdź ofertę sportów wirtualnych!

Sporty wirtualne od kilku lat cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Polskie firmy bukmacherskie od pewnego czasu włączają sporty wirtualne do swojej oferty z racji dużego popytu na tego typu zakłady. Zwłaszcza w obecnej sytuacji obstawianie sportów wirtualnych to jeden z najlepszych sposobów na zwiększenie swoich wygranych u bukmachera. W związku z panującym obecnie koronawirusem, sporty wirtualne to jedna z niewielu ciekawych możliwości pozwalających na znaczące zwiększenie swoich wygranych u bukmachera. Czym dokładnie są sporty wirtualne? Jakie są korzyści związane z obstawianiem zakładów na te sporty? Ile można zarobić na obstawianiu sportów wirtualnych? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdą Państwo w niniejszym artykule. 

Koronawirus a obstawianie zakładów bukmacherskich. Sprawdź ofertę sportów wirtualnych!
Koronawirus a obstawianie zakładów bukmacherskich. Sprawdź ofertę sportów wirtualnych!

Sporty wirtualne – jeden z najlepszych sposobów na zarobienie pieniędzy u bukmachera w czasie pandemii koronawirusa 

Panująca epidemia koronawirusa powoduje, że obstawianie zakładów bukmacherskich w formie tradycyjnej jest całkowicie niemożliwe. Punkty stacjonarne bukmacherów zostały zamknięte do odwołania. Już wiadomo, że imprezy Euro 2020 oraz Igrzyska Olimpijskie odbędą się dopiero w 2021 roku. Przez odwołanie większości tradycyjnych imprez sportowych trwa także przestój  u bukmacherów. Co mają zrobić typerzy, którzy do tej pory zajmowali się wyłącznie obstawianiem tradycyjnych dyscyplin sportowych u bukmacherów? Warto wiedzieć, że firmy bukmacherskie od wielu lat działają w internecie i mają także sporo propozycji dla tych osób, które wolą obstawiać inne zakłady. Sporty wirtualne są dostępne przez 24 godziny na dobę, 365 dni w roku u polskich bukmacherów. 

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Na czym polegają sporty wirtualne? Sporty wirtualne to sporty generowane komputerowo. O przebiegu rozgrywek decyduje specjalny algorytm danej firmy bukmacherskiej. W chwili obecnej sporty wirtualne są dostępne w ofercie zdecydowanej większości działających w naszym kraju firm bukmacherskich takich jak Fortuna, STS, Betclic, PZBUK czy Betfan. Ogromnym atutem sportów wirtualnych jest też fakt, iż trwają one znacznie krócej od tradycyjnych dyscyplin. O wyniku danego meczu dowiemy się po upływie kilku minut, a nie prawie 100 jak ma to miejsce w przypadku piłki nożnej. 

Zakłady bukmacherskie na wirtualne mecze

Jakie konkretnie zakłady są dostępne dla typerów w przypadku obstawiania sportów wirtualnych? Warto wiedzieć, że liczba oferowanych zakładów jest praktycznie taka sama jak w przypadku tradycyjnych dyscyplin. Możemy zatem obstawiać wygranego bądź przegranego danej rozgrywki, dokładny wynik na żywo, handicapy czy miejsca w wyścigu.

Jakie są propozycje w ramach sportów wirtualnych? Dokładna lista oferowanych dyscyplin jest oczywiście uzależniona od indywidualnej polityki prowadzonej przez konkretną firmę bukmacherską.  Wśród dostępnych sportów wirtualnych można z reguły znaleźć piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenis, wyścigi konne a nawet wyścigi psów. Transmisje z rozgrywek wirtualnych są zawsze dostępne na stronie internetowej bukmachera. Oczywiście ich jakość także jest różna u poszczególnych firm bukmacherskich. U niektórych jest ona doskonała, ale są też takie firmy, które nad jakością transmisji powinny trochę popracować. 

Ile trwa mecz w ramach sportów wirtualnych? 

wirtualny tenis w STS
wirtualny tenis w STS

Rozgrywki emitowane w sportach wirtualnych trwają z reguły kilka razy krócej niż w przypadku tradycyjnych dyscyplin sportowych. Mecz piłki nożnej może trwać nawet ponad 100 minut, zaś dyscypliny wirtualne trwają zazwyczaj 4 minuty. W przypadku, gdy okaże się, że postawiony przez nas kupon okaże się trafiony, wygrane środki z kuponu w sposób automatyczny trafią na nasze konto bukmacherskie. Każde rozgrywane na żywo wydarzenie możemy śledzić na żywo. W przypadku tradycyjnych sportów takiej możliwości nie ma. W sportach wirtualnych ten dokuczliwy problem nie występuje. Na komputerze, smartfonie lub tablecie jesteśmy w stanie obejrzeć każde, dowolnie przez siebie wybrane wydarzenie sportowe. Czy analizowanie sportów wirtualnych może pomóc nam w odnoszeniu większych wygranych? Niestety nie. Z racji tego, iż są to rozgrywki generowane komputerowo, to o ich przebiegu decyduje specjalny algorytm bukmachera.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button