Czy da się usunąć konto u bukmachera internetowego?

Z założeniem konta u bukmachera nikt nie powinien mieć problemów, a jak wygląda kwestia zamknięcia profilu? Sprawdźcie wszystko, co warto wiedzieć na ten temat!

Czy da się usunąć konto u bukmachera internetowego?
Czy da się usunąć konto u bukmachera internetowego?

Obstawianie meczów przez internet to wygoda, ale…

Odkąd do gry wkroczyli bukmacherzy internetowi, granie w punktach stało się dla wielu tylko wspomnieniem. Ma to, oczywiście, wiele dobrych stron, ale nie ukrywajmy, że nie wszystko jest tak kolorowe, jak starają się to przekazać niektóre portale branżowe.

Co w sytuacji, gdy z jakiegoś względu nie chcemy już grać w internecie? Może spędzamy zbyt wiele czasu przed ekranem komputera, a może wydajemy pieniądze, chociaż nie powinniśmy tego robić? Powody mogą być różne, ale nie one są w tym momencie najważniejsze. Chodzi głównie o to, czy w ogóle możliwe jest usunięcie konta u bukmachera. Odpowiedź brzmi: tak!

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Dobrze przemyśl, czy na pewno tego chcesz!

Jeżeli chcemy usunięcia konta ze względu na kwestie finansowe, pamiętajmy, że każdy legalny bukmacher ma obowiązek stworzenie graczowi możliwości limitów na grę. Dla wielu osób to tylko kolejna rubryka do wypełnienia losowymi danymi, ale na pewno są tacy, którzy powinni podejść do tego znacznie poważniej.

Nie możesz sobie pozwolić na to, by w miesiącu wykorzystać w zakładach bukmacherskich więcej niż 100, 200 czy 500 złotych? Można u bukmachera online wprowadzić dosłownie każdą kwotę, a dana strona zobowiązana jest do przestrzegania wprowadzonych przez ciebie limitów.

Nie ma się, czego wstydzić, ale jednocześnie warto mieć na uwadze, że progów finansowych nie można zmieniać codziennie czy kilka razy w ciągu tygodnia. Gdyby tak było, taka opcja nie miałaby nic wspólnego z bezpieczeństwiem graczy i ich portfeli.

Oczywiście, nie wszystkie problemy u bukmachera da się rozwiązać specjalną funkcją czy po prostu od ręki. Jeżeli dobrze przemyśleliśmy swoją decyzję i rzeczywiście chcemy usunąć konto, nie pozostaje nam nic innego jak sprawdzić, w jaki sposób można to uczynić na stronie bukmachera, u którego gramy.

Ustawienia limitów bukmacherskich
Ustawienia limitów bukmacherskich

Bukmacher zamknie nasze konto, ale musimy go o to poprosić!

Nie jest tak, że wystarczy zalogować się na konto typerskie, przejść do odpowiedniej zakładki i jednym przyciskiem zamknąć swój profil. Jeżeli kiedykolwiek próbowaliście online zamknąć konto w banku czy w jakimś portalu społecznościowym, doskonale wiecie, co mamy na myśli.

Bukmachera to jednak, mimo wszystko, nie social media czy inne. Tutaj w grę wchodzą różne czynniki chęci zamknięcia konta i dlatego żadna legalna firma nie powinna robić problemów z wykreśleniem klienta z listy uprawnionych do grania online.

Zazwyczaj usunięcie konta bukmacherskiego sprowadza się do wysłania wiadomości e-mail albo napisania do konsultanta na czacie. Z racji tego, że w internecie trudno jest „na oko” zweryfikować naszą tożsamość, potrzebne będzie nam także kilka chwil na przekazanie kilku danych.

Co jest potrzebne do zamknięcia konta u bukmachera?

Jak usunąć konto u bukmachera?
Jak usunąć konto u bukmachera?

Każdy bukmacher nieco inaczej weryfikuje gracza, kiedy ten zgłasza chęć usunięcia konta. Najczęściej do prawidłowego rozwiązania całej sprawy potrzebny jest nam numer PESEL oraz adres e-mail, na który założyliśmy konto. W niektórych przypadkach możemy zostać poproszeni o wpisanie innych informacji, ale jest to już raczej dość rzadka praktyka.

Dobra wiadomość jest taka, że wszystko odbywa się przez internet, a my nawet nie musimy wykonywać telefonu. Zła – nie zawsze wszystko załatwia się od ręki, a tymi samym zamknięcie konta może trochę potrwać. Tyczy się to szczególnie tych firm, które nie mają zbyt dobrze rozwiniętego Biura Obsługi Klienta.

Czy po usunięciu konta typerskiego nadal mogę obstawiać mecze?

Aby grać u bukmachera internetowego, potrzebny jest nam profil. To na nim znajdują się wygrane przez nas pieniądze i do niego przypisane są konkretne bonusy. Jeżeli zdecydujemy się na usuniecie konta u bukmachera, cały czas możemy obstawiać u jego konkurencji czy grać w punktach naziemnych.

Zawsze można też poprosić pracownika danej firmy o cofnięcie naszej prośby. W większości przypadków nie ma najmniejszego problemu z tym, by udało się to rozwiązać i to nawet w miarę ekspresowym tempie.

Warto pamiętać, że usunięcie konta a zamknięcie to coś innego!

Kiedy mówimy o zamknięciu konta, nie zawsze chodzi o jego całkowite usunięcie. Tak naprawdę w stu procentach nigdy nie będziemy mogli wykreślić się z listy osób powiązanych z konkretnym bukmacherem. Dlaczego tak się dzieje?

Kod promocyjny, jak ten w STS, można podać tylko jeden raz!
Kod promocyjny, jak ten w STS, można podać tylko jeden raz!

Bukmacherzy na prośbę klienta zamrażają jego profil, dzięki czemu w razie potrzeby mogą w łatwy sposób ponownie odblokować mu dostęp do oferty, a jednocześnie nie muszą ponownie wypłacać bonusów (a freebety bez depozytu czy inne są bardzo popularne), które przez daną osobę zostały już odebrane.

Niestety, całkowite wykreślenie z listy klientów to zupełnie inna sprawa. I chyba nie ma w tym nic złego, tym bardziej, iż często żegnamy się z bukmacherka pod wpływem emocji, a tydzień później znów do niej wracamy i stawiamy kupon za kuponem.

Zasada jest taka, że im bukmacher bardziej znany, tym mniej problemów robi w sytuacji (tak jest np. gdy chodzi o usunięcie konta STS), gdy ktoś prosi o zamrożenie konta. Dużym firmom tak mocno nie zależy na poszczególnych klientach, co nowym portalom albo takim, które nie cieszą się dobrą sławą.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

4 / 5. Ocen: 2

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button