200 PLN jako bonus reload dla graczy LV BET!

Klienci bukmachera legalnego LV BET mogą odebrać specjalny bonus reload w wysokości 200 PLN. Dowiedz się więcej i sprawdź, w jaki sposób zgarnąć premię!

200 PLN jako bonus reload dla graczy LV BET!
200 PLN jako bonus reload dla graczy LV BET!

LV BET bonus dla graczy

Promocja dostępna jest z okazji najbliższego meczu piłkarskiej reprezentacji Polski z Izraelem. Start spotkania zaplanowano na 10 czerwca na godzinę 20.45.

Aby zgarnąć bonus, nie jest ci potrzebny żaden LV BET kod promocyjny. Wszystko sprowadza się jedynie do dokonania wpłaty, a następnie aktywowania premii.

bonus etoto freebet
Darmowy zakład w Etoto

Na czym polega oferta? Nie ma w niej nic skomplikowanego, ale musisz mieć na uwadze, że liczą się tylko wpłaty w wysokości co najmniej 25 PLN. Jeżeli zdeponujesz mniej, nie zakwalifikujesz się do otrzymania dodatkowych środków! 

Promocje bukmacherskie LV BET

Bonus to 2% wartości wpłaty, jednak z mnożnikiem kursu x25. Przy graniu za środki premiowe otrzymuje się więc równowartość nawet 200 PLN! Przykładowo: wpłacasz 400 PLN, odbierasz 8 PLN, ale przy stawianiu kuponu otrzymujesz de facto 200 PLN!

Jeżeli nie masz jeszcze konta u bukmachera LV BET, możesz założyć je w każdej chwili i tym samym korzystać z innych podobnych promocji bonusowych.

Na ten moment do odebrania jest w LV BET bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN. Wystarczy w tym celu wpisać przy zakładaniu konta słowo promocyjne „BETONLINE”.

Ale to jeszcze nie wszystko! Nowi gracze mogą w LV BET liczyć nawet na 1000 PLN po zleceniu pierwszego przelewu na konto bukmacherskie i 500 PLN przy wpłacie numer dwa!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button