30 PLN bonusu dla fanów Realu

Fani Królewskich mogą czuć się prawdziwie zaszczyceni. Forbet uruchomił promocję, dzięki której optymistyczne scenariusze Realu Madryt w meczu przeciwko Kashima, zostaną nagrodzone. 

Jeżeli posiadasz choćby minimalną intuicję, masz pomysł na to, jak mecz się potoczy i nie boisz się wyzwań, daj się ponieść tej promocji. 

30 PLN bonusu dla fanów Realu

Jeżeli zgodnie z Twoimi typami, Benzema dwa razy trafi celnie do bramki, otrzymasz 30 PLN bonusu. Jeśli Marcelo zaliczy asystę przy golu, na Twoje konto pofrunie 30 PLN premii. Kiedy Ramos zostanie ukarany czerwoną kartką, Forbet przekaże Ci 30 PLN nagrody. 

Promocja obowiązuje na kupony zawarte w dniu 19.12 do godziny 17:30. Zdarzenia na kuponie musza zostać rozliczone przed północą w dniu dzisiejszym. By wziąć udział w zabawie, należy obstawić zakład na 59 PLN i wybrać co najmniej 3 zdarzenia z meczu Kashima – Real Madryt z kursem o wartości co najmniej 1.3. 

Wyjątki dotyczące możliwości wzięcia udziału w bonusie obejmują: 

  • zakłady systemowe
  • kupony draw no bet
  • drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra
  • kupony opłacone środkami bonusowymi

By móc spieniężyć bonus, należy obrócić go 4x po minimalnym kursie 2.0. Na obrót gracz ma 30 dni. Po trafieniu do kolejki, aktywacja kuponu musi nastąpić w ciągu 30 dni. Bonusy są przyznawane użytkownikowi tylko jeden raz. Zostają przekazane na prywatne konta użytkowników w ciągu 2 dób od zakończenia spotkania.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Kasia

Kasia to specjalistka od wszystkiego, matka, żona i kobieta pracująca. Żadnej pracy się nie boi. Na BetSport24.pl ogarnia promocje do legalnych bukmacherów internetowych.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button