Poker na telefon. STS Betgames aplikacja mobilna. APK pobieranie i rejestracja

STS już od dawna jest liderem polskich zakładów bukmacherskich. Nieustannie powiększa swoją pozycję na rynku, między innymi poprzez nowoczesne i innowacyjne technologie. Nie boi się również wprowadzać do swojej oferty nowych usług, których próżno szukać u konkurencji. Po zmianie przepisów w 2017 roku, kiedy to polskie firmy bukmacherskie straciły możliwość oferowania zarówno kasyna online, jak i pokera, firmy nieustannie szukają jakiejś alternatywy dla tradycyjnych zakładów sportowych. Jako pierwsza na nowość zdecydowała się właśnie firma STS, która wprowadziła do swojej oferty usługę Betgames STS. Dostępna jest ona zarówno w wersji na przeglądarki, jak i w aplikacji mobilnej.

Poker na telefon. STS Betgames w wersji mobilnej
Poker na telefon. STS Betgames w wersji mobilnej

Jakie możliwości daje aplikacja mobilna Betgames STS?

Betgames STS to usługa, która została wprowadzona do oferty w sierpniu 2019 roku i została gorąco przyjęta przez wszystkich miłośników gier karcianych. Jeszcze większa radość pojawiła się w momencie, kiedy okazało się, że będzie ona również dostępna w aplikacji mobilnej. Nie ma co ukrywać, że miłośnicy zakładów bukmacherskich większość swoich kuponów puszczają właśnie za jej pomocą. Jej niewątpliwą zaletą jest to, że można z niej korzystać w praktycznie każdym miejscu na świecie. Wystarczy posiadać jedynie smartfona z dostępem do Internetu. 

Dzięki aplikacji mobilnej Betgames STS możliwe jest więc wygodne korzystanie z wszystkich możliwości jakie daje ta usługa. W chwili obecnej mamy możliwość uczestniczenia w trzech grach karcianych: Wojnie, Pokerze i Bakaracie. Nie bierzemy w nich udziału jako gracze, a jako obserwatorzy, którzy mają możliwość obstawiania. Działa to na tej samej zasadzie, co tradycyjne zakłady sportowe, tylko że zamiast meczu śledzimy grę w karty. Każda z nich oferuje inne zakłady, a różnorodność jest naprawdę ogromna. Wielką zaletą Betgames STS jest to, że oferowane w niej gry dostępne są dla graczy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zwłaszcza dla użytkowników aplikacji mobilnej.

jaki kod promocyjny sts 2020
Darmowy kod promocyjny STS na bonus bez depozytu: BETONLINE

Korzystanie z niej w żaden sposób nie ogranicza możliwości jakie daje Betgames STS w wersji standardowej. Mamy dostęp do tych samych gier oraz do tych samych zakładów. Jest to niewątpliwie wielka zaleta tego rozwiązania.

W jaki sposób pobrać aplikację mobilną Betgames STS?

Żeby korzystać z usługi Betgames STS w pierwszej kolejności musimy mieć ściągniętą aplikację tego bukmachera. Jest to dość proste dla wszystkich użytkowników systemu iOS i trochę utrudnione dla użytkowników Androida. Na szczęście, gdy mamy ją już zainstalowaną na swoim telefonie, to nie potrzebujemy oddzielnego pliku dla Betgames STS. Jest to niewątpliwa zaleta, bo swoich komórkach tak i tak mamy już dużo różnego rodzaju aplikacji.

Jak możemy w takim razie pobrać aplikację STS na swój telefon? Specjalnie dla Was przygotowaliśmy małą instrukcję. 

W pierwszej kolejności należy wejść na stronę główną bukmachera https://m.sts.pl i odnaleźć zakładkę POBIERZ APLIKACJĘ

Następnie musimy zezwolić na instalację z „nieznanych źródeł” – w tym celu należy wejść w ustawienia telefonu, a następnie wybrać zabezpieczenia i zezwolić na instalowanie aplikacji z innych źródeł niż Sklep Play. Niektórzy użytkownicy systemu Android mogą być zmuszeni do rozwinięcia zakładki „więcej”, żeby zobaczyć zabezpieczenia. Włączenie tej opcji umożliwi dopiero instalowanie aplikacji spoza sklepu Google Play. Należy przy tym pamiętać, aby instalować aplikacje tylko z zaufanych oraz bezpiecznych źródeł, takich jak www.STS.pl.

Obstawianie Betgames w STS
Obstawianie Betgames w STS

Teraz pozostaje nam zainstalować aplikację z centrum powiadomień – w tym celu należy wysunąć z góry belkę centrum powiadomień i wybrać zainstaluj_sts.apk. W tym momencie rozpocznie się instalacja aplikacji na naszym smartfonie

Na sam koniec pozostaje nam już tylko uruchomić aplikację STS na telefonie – od tego czasu możemy z niej korzystać z dowolnego miejsca na świecie

Dlaczego aplikacji mobilnej STS nie ma w Google Play?

Aplikacja mobilna STS nie jest obecnie dostępna w sklepie Google Play. Jest to spowodowane obecnymi zasadami wprowadzonymi przez Google, przez które w Sklepie Play nie znajdziemy żadnej aplikacji bukmacherskiej. Nie jest to jednak żaden problem, bo można ją ściągnąć w łatwy i szybki sposób bezpośrednio ze strony bukmachera. Aplikacja na Androida jest całkowicie bezpieczna, została zbudowana od podstaw z dbałością o wszystkie detale. W przypadku użytkowników posiadających telefony z system operacyjnym iOS aplikacja mobilna STS dostępna jest w polskim App Store.

Jak przebiega rejestracja w aplikacji mobilnej?

Jeżeli nie posiadaliśmy do tej pory konta u tego bukmachera, to będziemy musieli się tam zarejestrować. W tym celu należy przejść do zakładki ZAŁÓŻ KONTO. Zostaniemy poproszeni o podanie: adresu e-mail, hasła, numeru telefonu oraz kodu promocyjnego (o tym w dalszej części naszego tekstu). Musimy również zaznaczyć oświadczenie, mówiące o tym, że ukończyliśmy 18 lat i zapoznaliśmy się z treścią Regulaminu i Polityki Prywatności i w pełni ją akceptujemy. Po kliknięciu DALEJ aplikacja poprosi nas o podanie imienia, nazwiska oraz numeru PESEL. Na nasz numer telefonu przyjdzie również SMS z kodem aktywacyjnym, który również musimy wpisać w formularzu. Zanim klikniemy ZAREJESTRUJ sprawdzamy jeszcze czy odznaczony został checkbox, przy chęci otrzymania bonusu startowego.

W tym momencie zostanie nam założone Konto Tymczasowe, które umożliwia natychmiastowe zawieranie zakładów. Są na nie jednak nałożone pewne ograniczenia, które jednak w żaden sposób nie przeszkadzają w zawieraniu zakładów. Żeby uzyskać pełny dostęp do konta musimy jedynie uzupełnić pozostałe dane. Jeżeli jednak nie mamy na to ochoty, to nie musimy tego robić. Najważniejsze jest to, że konto w aplikacji mobilnej STS założymy bez zbędnych formalności i weryfikacji dokumentów.

Gdzie znajdę karty online w STS?
Gdzie znajdę karty online w STS?

Specjalny bonus STS przy rejestracji konta!

Kiedy po raz pierwszy korzystamy z aplikacji mobilnej, to możemy skorzystać ze specjalnego bonusu. W tym celu podczas rejestracji musimy w odpowiednim miejscu wpisać w STS kod promocyjny: BETONLINE. Dzięki temu już na samym starcie naszej przygody z STS możemy się wzbogacić o 29 zł, które możemy przeznaczyć na obstawianie w Betgames STS. Oferta ta jest przeznaczona dla każdego nowego użytkownika aplikacji mobilnej STS.

Tak zakłada się konto z bonusem na www.STS.pl. ZOBACZ VIDEO:

Zakłady na Betgames STS bez ryzyka

Dla wszystkich nowych użytkowników Betgames, firma STS przygotowała specjalny bonus na pierwszy zakład wniesiony w tej usłudze. Jeżeli zaczniemy tam grać i na początku szczęście nie będzie nam sprzyjało, to nie musimy się zbytnio tym martwić. STS zwróci nam równowartość wszystkich przegranych zakładów do kwoty 20 zł. Dzięki temu w bezpieczny sposób możemy zapoznać się z możliwościami, jakie daje ta usługa.

Aplikacja Betgames STS – pozostałe bonusy

Użytkownicy aplikacji mobilnej, którzy zamierzają korzystać z usługi Betgames STS mogą skorzystać również  z innych promocji i bonusów oferowanych przez firmę bukmacherską STS. Pierwszą możliwością jest bonus powitalny od STS – PEWNE 1200 PLN. Właśnie taką kwotę maksymalnie można uzyskać w tej promocji. Jeżeli przykładowo wpłacimy 200 PLN, to bonus wyniesie również 200 PLN. Żeby z niego skorzystać ważne jest zaznaczenie odpowiedniego okienka podczas procesu rejestracji. Bonus przed wypłatą należy trzykrotnie obrócić po minimalnym kursie 1,91.

STS oferuje również bonusy dla dotychczasowych graczy, którzy zarejestrowali się dawno temu. Jedną z opcji jest skorzystanie z promocji EKSTRA 30 ZŁ. Można dzięki niej uzyskać od STS 30 zł praktycznie za darmo. Jedynym wymogiem jest zrobienie w ciągu tygodnia obrotu na koncie depozytowym na sumę 200 zł. Należy jednak pamiętać o tym, że do obrotu liczą się jedynie kupony z minimalnym kursem 1,85.

STS karty to prawdziwy hit
STS karty to prawdziwy hit

W jaki sposób można obstawiać za pomocą aplikacji mobilnej Betgames STS?

Zawieranie zakładów w aplikacji mobilnej jest dokładnie takie samo, jak w standardowej wersji dostępnej na komputery. Po wejściu do zakładki Betgames do wyboru mamy 3 gry karciane: Wojnę, Pokera i Bakarat. Po wybraniu jednej z nich zostaniemy przeniesieni bezpośrednio do stołu, przy którym toczy się rozgrywka. Na dole znajdują się różne propozycje zakładów wraz z aktualnymi kursami. Możemy wybierać między zakładami głównymi a zakładami dodatkowymi. Jeżeli w danej chwili nie chcemy wnieść żadnego zakładu, to możemy się przenieść na inny stół, na którym toczy się rozgrywka w innej grze.

Betgames STS – gra w wojnę online

Korzystając z aplikacji mobilnej Betgames STS pierwszą grą do wyboru w menu jest wojna. Jej zasady są tak proste, że zna je prawie każda osoba, która chociaż raz miała karty w ręce. Przejdziemy zatem od razu do możliwości jakie tutaj mamy. Wszelkie zakłady możemy wnieść jeszcze przed rozpoczęciem danej rozgrywki. Zanim pierwsza karta wyląduje na stole kursy na zwycięstwo krupiera lub gracza są wyrównane i wynoszą zazwyczaj 2,01-2,02. Z kolei kurs na wojnę oscyluje z reguły w przedziale 11,25-11,81. Po rozdaniu pierwszej kart Graczowi, kursy się aktualizują w zależności od wartości otrzymanej karty. Im jej wartość jest wyższa, tym kurs na zwycięstwo Gracza jest niższy. I odwrotnie, jeżeli karta ma niską wartość, to rośnie kurs na zwycięstwo Gracza.

Podobnie się dzieje z kursami na zakłady dodatkowe. A wybór jest tutaj naprawdę spory: możemy obstawiać czy następna karta Gracza lub Krupiera będzie miała kolor czerwony lub czarny albo czy będzie to karta: trefl, karo, kier lub pik. Istnieje również możliwość obstawiania czy następna wyłożona karta będzie miała wartość niższą lub wyższą niż wartość 8. Jeżeli nadal Ci mało, to na koniec możesz zdecydować czy następna karta Gracza lub Krupiera będzie kartą numerowaną, kartą z figurą lub asem. Betgames STS daje możliwość wnoszenia wielu zakładów w czasie jednej rozgrywki. Mamy więc kilka możliwości do pomnożenia swojego kapitału. Cała rozgrywka jest niezwykle dynamiczna i wszystkie zakłady rozliczane są w ciągu kilkudziesięciu sekund.

Betgames STS – gra w pokera online

Kolejną grą, której możemy być obserwatorem, jest poker. W Betgames STS mamy do czynienia z odmianą Texas Hold’em. W rozgrywce uczestniczy 6 graczy i na zwycięstwo każdego z nich, przed rozdaniem kart, kurs wynosi 5,04. Oprócz zakładu głównego na zwycięstwo danego gracza, mamy tutaj również możliwość wytypowania jaki układ kart pojawi się na stole. Najwyższy kurs z reguły jest na Pokera królewskiego i może on wynosić nawet 750,00. W trakcie rozgrywki mamy cztery możliwości wnoszenia zakładów:

  • przed rozdaniem kart
  • po rozdaniu dwóch kart indywidualnych
  • po rozdaniu trzech kart wspólnych
  • po rozdaniu kolejnej karty wspólnej

Oczywiście kursy tutaj również są na bieżąco aktualizowane, w zależności od wyłożonych na stół kart. Na postawienie kupony między poszczególnymi etapami mamy od 45 do 65 sekund. Gra więc również jest dość dynamiczna i na ewentualne wygrane nie trzeba czekać zbyt długo.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Betgames STS – gra w bakarata online

Ostatnią z oferowanych gier jest bakarat. W rozgrywce uczestniczą dwie osoby: Gracz i Krupier. Zakład główny, podobnie jak w przypadku wojny i pokera, polega na wytypowaniu zwycięzcy partii – można również obstawić, że będzie remis. Przed wyłożeniem pierwszej karty na stół kursy na zwycięstwo poszczególnych uczestników wynoszą: na Gracza 2,01-2,02 a na Krupiera 1,96-1,98. Z kolei kursy na Remis oscylują w granicy 9,90. Jak się pewnie domyślacie tutaj również następuje bieżąca aktualizacja kursów w zależności od sytuacji na stole.

Oprócz zakładu głównego mamy tutaj możliwość wniesienia zakładów dodatkowych. Możemy obstawić między innymi: czy następna karta będzie czerwona lub czarna albo czy któryś z graczy będzie miał parę lub idealną parę. Możliwości jest dość sporo, dlatego każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.

Czy gry karciane w aplikacji mobilnej Betgames STS są legalne?

Wprowadzona w życie w 2017 roku „Ustawa hazardowa” zakazała działalności kasyn online oraz organizowania pokera online. Czy w takim razie uczestniczenie w grach karcianych w Betgames STS jest legalne? Oczywiście. Po pierwsze, gdyby było inaczej, to firma STS straciłaby swoją licencję, która umożliwia jej oferowanie zakładów bukmacherskich. A na to tak wielki gracz nie mógłby sobie pozwolić. Po drugie, tak jak wspominaliśmy, my nie jesteśmy uczestnikami tych rozgrywek, a jedynie obserwatorami, którzy mają możliwość obstawiania pewnych zdarzeń. Zatem korzystanie z aplikacji mobilnej Betgames STS jest w pełni legalne i całkowicie bezpieczne.

Betgames STS – czy można na tym zarobić?

Każdy gracz zadaje sobie takie pytanie. Odpowiedź brzmi: oczywiście, że można. Jak w każdych zakładach bukmacherskich, bo właśnie do takich zalicza się Betgames STS. Są to jednak zakłady szczególne, bo stanowią niejako połączenie z kasynem. Dzięki temu wygrane mogą być znacznie wyższe. Nie jesteśmy jednak w stanie w prosty sposób przewidzieć kto daną rozgrywkę może wygrać. Nie pomogą nam tutaj żadne statystyki czy historyczne wyniki, jak ma to miejsce przy tradycyjnych zakładach sportowych.

Jak zacząć grać w pokera w internecie? Betgames STS online
Jak zacząć grać w pokera w internecie? Betgames STS online

Jeżeli dużo gramy w pokera i perfekcyjnie znamy zasady tej gry, to może nam to pomóc w ewentualnej wygranej. Z drugiej strony można mieć tak zwane „szczęście nowicjusza”, który bez specjalnej znajomości zasad również może wygrać pokaźną kwotę. Poker daje możliwość pewnego przewidywania. Takiej możliwości za bardzo natomiast nie ma w przypadku wojny lub bakarata. Tam ewentualny wynik uzależniony jest od przetasowania i losowego wyłożenia kart.

Betgames STS aplikacja może zapewnić rozrywkę pełną emocji. Na pewno da też spory zastrzyk adrenaliny. Jest to znakomita alternatywa dla wszystkich graczy, którzy są już znużeni tradycyjnym obstawianiem meczów piłki nożnej lub tenisa. Wielkim plusem tej usługi jest to, że gry karciane trwają tutaj non stop przez całą dobę. Nie musimy więc czekać kilku dni, aż w ofercie pojawi się interesujące nas zdarzenie. W ciągu paru minut możemy wnieść niezliczoną ilość zakładów, które w razie wygranej znacząco pomnożą nasz kapitał. Jeżeli dobrze wszystko rozegramy, to możemy zarobić dość sporo pieniędzy bez inwestycji własnych środków. Jest to możliwie dzięki oferowanym przez firmę STS bonusom.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Maks

Miłośnik obstawiania od wielu lat. W chwili obecnej interesują mnie tylko legalni bukmacherzy w Polsce. Chciałbym, żeby w kraju pojawiła się wreszcie licencja Bet365 i nie mogę się doczekać, kiedy podatek bukmacherski zostanie zmniejszony do paru procent ;)

Zakłady bukmacherskie

Back to top button